reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja spokojnie czekam do 23 ;)
tez liczylam ze spokojnie doczekam ale kazali mi sie juz przygotowac na wszystko :p az lozeczko do konca ogarnelam xD
7669485_20170315_123614.jpg
 
U nas od kilku dni jest non stop wołanie o jedzenie. Na jedno "posiedzenie" bardzo często jedna pierś to małoo_O
Z kolei nocami mam pobudki z zegarkiem w ręku co 3 godziny. Nawet budzika już nie nastawiam.
A efekty widać - ubranka na 56 zrobiły się jakby trochę przyciasnawe. I zaczęły się pojawiać fałdeczki ;)
 
Ja też w weekend się biorę za łóżeczko. Pościel wyprana wiec mogę już działac. Położna dzis mówiła że mam dużo chodzic po schodach, skakać na pilce i się nie oszczędzać. Ale ja zaciskam nogi i chce do poniedziałku wytrzymać bo jednak 38tc to jakoś za wcześniej. Boję się że coś może być nie tak. Wolę jeszcze pochodzić.
 
Ja w pon ogarniam lozeczko a dokladnie musze je rozebrac i wyprac bo jest caly czas ubrane bo chcialam zob jak bedzie wygladac i tak zostało [emoji3]
I przescieradelka do wozka i gotowe[emoji3]

f2w3d5qp85p79npu.png
 
reklama
Do góry