reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
No to już bezpiecznie niby ja mam jutro 38 i chce wytrzymać do czwartku na spokojnie. A czemu ona twierdzi, ze nie urodzisz?
 
Iskierka ja mam 38+2 dzisiaj :) dziecko mnie nie oszczędza a jednak dr wczoraj stwierdził troche na wyrost jak sam powiedział 1,5 cm a kurde codziennie duzo po schodach chodzę bo mam mieszkanie dwupoziomowe. I dupa. Piłki nie mam tylko taka córki z uszami ;)
Ja bym chciała 21.03 urodzić bo mam urodziny ;) ale chcieć to ja sobie moge ;)
 
Ja też liczyłam na 21. Brat urodzony tego dnia i rok temu synek najlepszego kolegi mojego męża wiec data byłaby dosyć fajna. U mnie wszystko jeszcze zamknięte. W piątek będę miała badanie to się czegoś dowiem. 20 też mam kolejne więc może będzie jakas decyzja.

Agnieszkaala gratulacje!
 
Iskierka ja mam 38+2 dzisiaj :) dziecko mnie nie oszczędza a jednak dr wczoraj stwierdził troche na wyrost jak sam powiedział 1,5 cm a kurde codziennie duzo po schodach chodzę bo mam mieszkanie dwupoziomowe. I dupa. Piłki nie mam tylko taka córki z uszami ;)
Ja bym chciała 21.03 urodzić bo mam urodziny ;) ale chcieć to ja sobie moge ;)
Ja tez chcialabym urodzic 21 ;) nie chce wczesniej bo cos sobie ubzduralam ze znakami zodiaku :D chociaz w to nie wierze.. moj maz patrzy na mnie jak na idiotke. Znaki zodiaku, serioooo?! Zglupialas. Mam dwie zodiakalne ryby w rodzinie z marca i ich nie lubie ;)
 
reklama
Do góry