reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
16tc,ale o wskazaniu na dziewczynkę dowiedziałam się na prenatalnym,potwierdzenie dopiero w październiku na polowkowym.

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem :-) Ja w czwartek mam wizytę u swojego ginekologa (prenatalne nie było u niego, bo nie robi) i nie mogę się doczekać aż znowu popatrzę na dzidzię :D Kolejne badanie pewnie wypadnie mi 18-19 tc może wtedy już się też potwierdzi :D
 
Mój ginekolog na NFZ do którego chodzę co 4tyg nie na każdej wizycie robi mi usg,nie liczę też na to,że odważy się wspomnieć coś o płci przed 20tyg,na prenatalne dają mi skierowanie do specjalisty w szpitalu z super sprzętem umówiłam się już na koniec października,to będzie 21tc więc to będzie ten dzień,kiedy dowiem się na 100%[emoji4]nie mogę się doczekać

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ginekolog na NFZ do którego chodzę co 4tyg nie na każdej wizycie robi mi usg,nie liczę też na to,że odważy się wspomnieć coś o płci przed 20tyg,na prenatalne dają mi skierowanie do specjalisty w szpitalu z super sprzętem umówiłam się już na koniec października,to będzie 21tc więc to będzie ten dzień,kiedy dowiem się na 100%[emoji4]nie mogę się doczekać

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do ginekologa chodzę prywatnie i na każdej wizycie mam usg, więc pewnie i wtedy mnie nie ominie :-)
Na połówkowe pewnie też będę musiała się umówić do innego gabinetu ;-)

To życzę żebyś już poznała płeć na tej wizycie wyczekiwanej :D
Ja powoli też się niecierpliwię ;-) Niby od początku czuję, że będzie córcia i po cichu liczę na potwierdzenie :p
 
Dziewczyny a ile już przytyłyście od poczatku ciąży? Czy w ciąży jest jakis moment bardzo szybkiego przyrostu wagi? Ja od poczatku ciąży przytylam prawie 3kg (skonczony 16 tc) :)
 
Ja też,niby tylko zasugerował,ale podświadomość robi swoje [emoji4]zawsze chciałam mieć dwie córki.

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
może sugestie się sprawdzą :-)

Dziewczyny a ile już przytyłyście od poczatku ciąży? Czy w ciąży jest jakis moment bardzo szybkiego przyrostu wagi? Ja od poczatku ciąży przytylam prawie 3kg (skonczony 16 tc) :)
ja około 1,5 kg , przed ciążą przytyłam niestety i boję się, że będę dużą ciężarówą ;-)
 
Ja chodzę do luxmedu, więc usg nie robią przy wizycie. Dziś zaczełam 13 tydzień i chyba przytyłam 1kg.
Ale nie widać jeszcze nic, jestem szczupła więc się zastanawiam kiedy będzie widać. [emoji3] Zastanawiam się czy macica bardzo boli kiedy rośnie? Puki co czasem jak wstane to mam uczucie ciągnięcia [emoji6]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja narazie chudne,ale juz brzuchol widac troszkę.
Moj lekarz na nfz robi usg zawsze i na luxmed tez

f2w3d5qpcxdadmvl.png
 
reklama
Do góry