reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

To jest coś tak charakterystycznego, czego opisać nie potrafię a doświadczyłam tylko w 1 ciąży, dlatego mnie lekko wmurowało teraz, bo na tym etapie zupełnie bym się nie spodziewała. Ale pewnie rzeczywiście to jeszcze nie brzdąc.
Ja mam 14 tydzień i mam odczucie jak by sie maluch wypychal. Heheh pod pepkiem czuje wypychanie.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi lekarz na USG prenatalnym powiedział że mam łożysko na przedniej ścianie... czytałam na internetach że w dużym stopniu zmniejsza to odczucie ruchów dziecka :( nie fajnie
 
To co ja czułam to jeszcze nie jest takie wypychanie, żadne też kopniaki czy cokolwiek w tym stylu. W ogóle nie umiem tego uczucia opisać. Teraz się wsłuchuję ale nic, co najwyżej proces trawienny. No cóż. I tak do tych konkretnych ruchów już nam bliżej niż dalej :)
 
Odebrałam wyniki krwi no i toxonigdy nie miałam a igg cytomegalii wynik183 więc mogę być spokojna z moim przedszkolakiem?? Juz mi kiedyś sprzedał?
 
Jakiś czas temu był tu temat dotyczący detektora tętna płodu czy któraś już to cudo ma ?Ja bym też chciała kupić ale liczę na wasze opinię z urządzenia:)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry