reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Jakiś czas temu był tu temat dotyczący detektora tętna płodu czy któraś już to cudo ma ?Ja bym też chciała kupić ale liczę na wasze opinię z urządzenia:)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Ja się zastanawiałam, ale w sumie poczytałam opinię, że często zamiast uspokoić to wzmaga schizę bo źle zmierzysz, albo maluch akurat śpi więc wolniej bije, albo nie można znaleźć bo tak ułożony akurat i chyba odpuszczę.
 
Ja się zastanawiałam, ale w sumie poczytałam opinię, że często zamiast uspokoić to wzmaga schizę bo źle zmierzysz, albo maluch akurat śpi więc wolniej bije, albo nie można znaleźć bo tak ułożony akurat i chyba odpuszczę.
No ja się właśnie też zastanawiam ale w sumie to chyba lepiej sobie odpuścić

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie ciocia akurat ma dobry swoj bo jest taka pielęgniarka która chodzi po domach do maluszkow odrazu po wyjsciu ze szpitala wiec jak co bede ja nekac[emoji3],a mieszka obok[emoji3]

f2w33e3k1ywvr7rk.png
 
reklama
Do góry