reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Witam jestem tu nowa termin na 25 marca. Chcę rodzic w Pleszewie a gdzieś przy szybkim przeglądaniu forum widziałam jakieś komentarze o tym szpitalu(może chociaż trochę wątków uda mi się nadrobić) i mam pytanie czy opłacanie położna w tym szpitalu i czy macie jakieś namiary?
 
hihi... mamuski 2017 urodzily i teraz malo czasu na internet :) ja tez mam maloooo czasu... szukam jaki fitelik do auta kupic... cos polecacie? na co zwrocic uwage? :)
Pozdrawiamy z mala Natalka ...mialysmy termin a 3 marzec a urodzila sie 27 luty - to tak dla przypomnienia :) buziolki dla mamusiek :)
 
Kwietniowki 17' tetnia zyciem ;-) tutaj cos padlo wszystko.

Z fotelikiem nie pomoge bo my mamy chicco po corce kolezanki nawet nie znam modelu.
 
Faktycznie temat padł. Ja rodzilam 10.03
Fotelik zmieniliśmy na maxi cosi tobi.
Bardzo wygodnie pasy sie zapina.
 
reklama
hihi... mamuski 2017 urodzily i teraz malo czasu na internet :) ja tez mam maloooo czasu... szukam jaki fitelik do auta kupic... cos polecacie? na co zwrocic uwage? :)
Pozdrawiamy z mala Natalka ...mialysmy termin a 3 marzec a urodzila sie 27 luty - to tak dla przypomnienia :) buziolki dla mamusiek :)
Żebyś wiedziała ze bardzo mało czasu. Ja miałam termin na 2.03 ale miałam wywoływane 10 gdyż dzień wcześniej czop mi odszedł ae wody nie odeszły...teraz Moje synek za niedlugo rok skonczy i wszedIe go pelno
 
Do góry