reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Cześć dziewczyny, pozdrawiam wszystkie marcóweczki.
Dzięki za dopisanie do listy.
U lekarza jeszcze nie byłam, na razie domowy test.
Dopiero 5 tydzień a ja mam już mdłości i nie mogę jeść słodkiego :szok:.

Normalnie rośnie mi w ustach, a ja tak uwielbiam pichcić placki i desery.
 
Agamaja ja też robiłam dzisiaj betę i wyszła mi 13052 i lekarz napisał mi, że wynik jest dobry, także nie martw się. Jutro muszę tylko sprawdzić czy jest dobry przyrost.
Termin według USG mam na 06.03.2015
 
Celinka ja pytałam, dzięki. Widzę że również aspirujesz do bycia potrójną mamą- super:-D
 
Z@t moje aspiracje były całkowicie nieświadome. Tylko to mam na swoje usprawiedliwienie ;-)

Sunajka ja w każdej ciąży miałam odrzut od mięsa i słodyczy, w tej jest niestety podobnie. Za to mogę jeść kwaśne w duuużych ilościach :-D
 
Ohoho, witajcie nowe mamusie ;)

Z@t
, ja też miałam dwa pieski w domu uratowane, jedną sunię chcieli utopić jako szczeniaczka, bo nie mogli znaleźć jej domu, kolejnego szczeniaka podrzucili do sąsiadów jak jeszcze nawet nie umiał sam chlipać mleka - wykarmiliśmy go strzykawką. Oba są kochane i niesamowicie wdzięczne. Nie wyobrażam sobie jak można robić krzywdę żadnej żywej istocie. Zwierzę, że zawalczy przecież o swoje prawa :no: Aż się we mnie gotuje jak takie sytuacje widzę...
Nich twoja sunie żyje długo i szczęśliwie z Wami ;)
I na pocieszenie powiem Ci jeszcze, że poranne rozmowy z panem porcelanowym wróciły, i na dodatek mdliło mnie do południa, a zwykle kończyło się na jednym spotkaniu z WC i przechodziło...
I gratuluję umowy nieokreślonej!!! Super :-)

Rampampam, cieszę się, że tobie przeszło, oby na dłużej niż u mnie ;) krwiaki dość często się wchłaniają, ale uważaj na siebie ;)

KasikP, mój lekarz też pracuje w szpitalu, gdzie będę rodzić, także tym też się kierowałam przy wyborze - zawsze to inaczej kiedy wiedzą czyją jesteś pacjentką. Chodzę prywatnie i faktycznie tak jak mówi z@t - mój gin powiedział mi, że gdyby tylko coś się działo to mam do niego dzwonić.

Sealpup
, ja też ze względu na dzisiejszy kryzys (mdłości) zdecydowałam się powiedzieć szefowej, ale na szczęście fajnie zareagowała, także w sumie dobrze wyszło - i tak by się dowiedziała.

Kobita, położna też jest ważna, czasem równie ważna jak lekarz, tym bardziej jeśli jeste doświadczona. Wiele moich znajomych specjalnie wynajmuje położną, żeby mieć lepszą opiekę...


Już weekend, a ja mam cały wolny ;) Będę leniuchować ;)
 
konwalijka jest becikowe tylko chyba nie dla wszystkich taki artykuł znalazłam Becikowe tylko dla rodzin o dochodach do 1922 zł na osobę - rp.pl
z@t gratki umowy na czas nieokreślony !!!!!:-)
kradz leniu**** ile wlezie !!!! Ja cały dzień przespałam...
Witam wszystkie nowe mamusie :tak: rozgośćcie się :-)
Od poniedziałku szukam lekarza intensywnie :tak: położnej żadnej znajomej nie mam:-(
 
Co Wy z tym becikowym? Jest i to dla wszystkich, przynajmniej jeszcze w lutym tak było bo pracowałam jako pracownik socjalny. Są roczne urlopy, zasiłki macierzyńskie( nie wiadomo czy roczne, ustawa tego nie rreguluje) i becikowe.
 
reklama
Ja ledwo sie z wami przywitałam, juz musze się pożegnać. Nam sie niestety nie udało tym razem. Życzę Wam spokojnych kolejnych miesięcy i oczywiście porodu.
 
Do góry