reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

żyjemy:-D:-D:-D:-D wiec jest do przezycia!!!

Mało tego - zachodzimy w kolejne ciąże...i często pomnownie chcemy rodzic naturalnie...!!! ;-)

Agamaja o dliźniętach dowiedziałam się w zeszły piątek na USG były dwa małe pęcherzyki... to bardzo wcześnie bylo... nie wiadomo czy oba się utzrmają i będą zarodki... A który to dc??? nie wiem... wydaje mi się że owu była 25 czerwca... bo ostatnia @ 19 maja więc nie ma co na nią patrzeć... wydaje mi się że to jakiś 4t2d ciąży był ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kobita :) kochanie ja jestem daleka od obrazania sie na cokolwiek lub kogokolwiek. :) juz mi wredne humorki, fochy I placze z byle powodu minely. Chociaz... zobaczylam wczoraj moja ukochana kolezaneczke w telewizji I sie wzruszylam jak to idiotka...
 
rurka na nie? Tez tak pomylalam. :))))))) Jej maz jest reprezentantem Anglii w kreglach I byl z nim wywiad w lokalnej tv a ja poprosili o krotki komentarz. Nie wiem co mnie na boga wzruszylo ale widac w ciazy tak jest.
 
Hania współczuję :-(

Dziewczyny ja przy drugim porodzie krzyczalam, że już nigdy więcej nie będę rodzić. Dziewczyna obok mnie mówiła, że ona tak przy każdym porodzie krzyczała, a teraz już czwarte rodzi ;-)

Mam straszne mdłości, odkąd tylko oczy otworzyłam, a na 9 muszę być w pracy. Ciężko mi strasznie.

Miłej soboty :-)
 
dzień dobry!!!!ja mam lekkie kłucia w żołądku..nic po za tym,ale zapach czosnku,który czułam u mojego męża po śniadaniu mdli mnie do teraz!!!
ja krzyczałam przy pierwszym..przy drugim....to chyba normalne przy porodzie!!!!
ja dzisiaj na popołudniówkę a tu taka gara z nieba się leje....wczoraj nie miałam, już siły...opadłam całkiem.....
ale jutro już wyjeżdżamy w Tatry......
 
A ja mam weekend I zastanawiam sie czy dam rade odkurzyc sama chociaz na dole bo schody I górę to juz od paru tygodni robi maz. Zeby chociaz trochę chalupa wygladala. Czy w pl tez jest szal robienia branzoletek z gumek?
 
heven a my w poniedziałek/wtorek w przeciwnym kierunku... ruszamy na Jantar :-D tam jadę po raz pierwszy a moze któraś z was była..i może polecić co warto zwiedzić/ pokazać dziecku w tamtych stronach???
Bardzo cieszę się z tego wyjazdu bo czas do kolejnej wizyty zleci mi jak szalony...:-)
 
reklama
Do góry