reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Cześć laski :-)

Dziś u nas znów ciepło. Sprawy już pozałatwiałam,kupiłam kapustę kiszoną przy okazji :-)

Wczoraj wieczorem kiedy leżałam na plecach i miałam ręce położone na brzuchu chyba poczułam swojego dzidziusia :-D Takie jakby kopnięcie. Dzisiaj rano poczułam takie "falowanie" :-D

Aż się wzruszyłam :-D

&&&& za dzisiejsze wizyty :-)
 
reklama
Hej kobietki :):)


Ja własnie wróciłam z lotniska. Byłam odwieźć swojego ukochanego i coraz trudniej mi się z nim rozstawać :(
Rano trochę popłakałam ale teraz już muszę być twarda :)
Jeszcze przed chwilą narzekałam, że nie czuję dzidzi a w nocy miałam wrażenie, że fika fikołki jak szalona :)
Mam nadzieję, że to dzidzia a nie coś innego :)


Anulka ja też od 5 nie śpię. Tylko ja całe szczęście nie muszę pracować bo nie dałabym totalnie rady :)


Kradz udanego wyjazdu i pięknej pogody :):)


Kurcze ja ostatnio dobiłam do 70 kg ale szybko wróciłam do niespłena 68. Dzidzia wyciąga ile się da :)
Dba o figurę mamy bo brzuszek też raczej niewielki a zbliżamy sie do 5 mc :)

kobita &&& trzymamy za udaną wizytę :)


No i zdrówka życzymy chorującym:)
 
My po zakupach zupie wstawilam dziś kapusniak a na drugie pierogi z mięsem babci :)
Pokroilam pigwe na nalewkę kurcze cholera twarda i się pocielam..:/
Teraz biorę się za sprzątanie ;)
Zarunia ja tez mam bardzo mały brzuszek :) Pani doktor mówi ze jestem szczęściarz bo brzuszek nie ogranicza moich ruchów mała wyciąga ze mnie wszystko
Kobita&&&& za wizytę :)
Anulka ja nie spis od 6 bo babcia mnie telefonem obudziła ze chce na zakupy jechać
Iman to ewidentnie dzidą mój tez się robi bardzo aktywny ;)
Buziaczki marcoweczki
 
Mamusia 1987 ja mam dziecko z AZS od urodzenia, w styczniu skończy 6 lat. Przeszła chyba wszystko co może przejść dziecko z AZS łącznie z posterydowym zapaleniem skóry...brrr. Natłuszczamy się i natłuszczamy, nie ryzykuje z nowymi proszkami, kupuję tylko naturalne ubrania, kapie się w oilatum i innych olejach. Ale teraz ma fazę zaostrzenia choroby. Tak wygląda jej noga w najlepszym miejscu:-S
 

Załączniki

  • 1413374916148.jpg
    1413374916148.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 37
Patrycja, medicover? Serio? Miałam kiedyś ubezpieczenie w medicover i dzieciom wykupilam abonament, to byli najgorsi specjaliści z jakimi miałam przyjemność. No i poród kupę pieniędzy kosztuje, tak się smieje że dokladnie tyle ile kosztuje operacja plastyczna piersi po karmjeniu piersią;-) no chhba że komus zależy na cesarce na zyczenie, wtedy medicover rozumie się samo przez się:-) ale w św Zofii można dopłacić trochę i mieć podobne super warunki. Zawsze odstraszaly mnie miejsca gdzie ludzie są dla mnie mili tylko dlatego że dużo zapłaciłam...brrr.
Kasik doczytałam o żołądku Twojej córeczki, myślę i mam nadzieję że będzie to cechą wyjątkową Twojej córci i nie pociągnie żadnych konsekwencji zdrowotnych.
 
Uff... Ciężko Was nadrobić, dwa dni mi zajęło... Ale udało się ;-)

Weekend miałam kompletnie do bani, poniedziałek wolny ale i tak nie był lepszy...

Częściej staję teraz na wagę i od początku ciąży doszło 3kg. Niby niewiele ale kształty już zupełnie inne; na szczęście w sobotę wybieram się do Olsztyna na ubraniowe zakupy; mam nadzieję, że znajdę coś fajnego.

Wydaje mi się, że już od kilku dni czuję ruchy dzieciaczka... Takie delikatne pukanie, najczęściej rano albo wieczorkiem, jak już ułożę się do snu. Ale jak poproszę M o to, żeby położył rękę na brzuchu, to się wszystko uspokaja ;-)

I bywa, że pobolewa mnie brzuch; tak, jakby przed okresem, takie skurcze. Dobrze, że w poniedziałek wizyta z wynikami, mam nadzieję, że to nic poważnego.

U mnie dziś szaro i ponuro, deszczowo... Do tego spałam ze 4 godziny, bo M nie mógł spać i się wiercił.

O, ale co do słodkości, to od kilku dni nie mogę zapomnieć o Ferrero Rocher... Jadłabym i jadła... Dobrze, że mnie cena hamuje ;-)

Pogodnego popołudnia Wam!
 
witajcie Laseczki!!!

nie było mnie tutaj półtora dnia,ale nie mam siły nadrabiać!!!

Kasikz...będzie tak jak pisze z@t..to będzie cecha,która sprawi,że córcia będzie wyjątkowa....a za dzisiejsze badanie trzymam kciuki z całej siły!!!dla pocieszenia(wiem,że to może słabe porównanie),ale siostra mojego męża urodziła syna..jedno oko niebieskie...drugie brązowe..i jest wszystko ok...głowa do góry!!!

a ja tam na wagę nie wchodzę i nie mówię ile mam do przodu,bo wstyd..bo to człowieka nie jest normalne!!!

przez całą ciąże nie spałam tak źle jak teraz od dwóch dni...ale to chyba przez brak mojej podusi ciążowej!!
a i poszalałm dzisiaj w lumpku..ale płaszczyka jak nie mam tak nie mam:dry::dry:

KasikP też robiłam nalewkę z pigwy,ale nie wspominam jej zbyt dobrze...chyba,że skopany miałam przepis!!!

Iman super,że czujesz ruchy dziecka:-):-):-)...bo ja to:angry::angry::angry:
 
Wiec jestem po echo. Wstepnie wyglada tylko na przestawienie trzewi dolnych - zoladek watraba i woreczek zolciowy( tutaj zanikla nie ta zyla co trzeba ale podobno pozniej zanika tez druga wiec ok) serduszka i uklad kazenia nerki i ukald moczowy wydaja sie byc ok. Jeszcze oczywiscie do sprawdzenia ale nawet jak cos znajda to pewnie nie takie powazne . Teraz jestem umowiona do profesor Dangel na 07.11 i mam sie pokazac choc raz w instytucie gentyki.. A pozniej ra z urodzonym dzieckiem.

Pani zadzwonila do genetyka zeby dopytac o ten kariotyp i tez nie widzi podstaw do robienia uff..

Generalnie na ten moment wykluczylismy najgorsze mozliwosci . No i potwierdZona dziewczyna widac juz bylo wargi sromowe


A propo AZS podobno olej kokosowy dziala cuda..
kasia P ja chce zrobic pigwe do herbaty tak jak cytryne robilas cos takiego?
 
reklama
Do góry