reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witam się i ja dzisiaj, zabiegana jak zwykle. Dobrze, że M wraca dzisiaj, bo tydzień jestem sama, praca, szkoła, lekcje, treningi itd. Wychodziłam z domu o 6.30, a wracałam przed 19-tą... A tu w domu jeszcze coś do zrobienia...
Dzisiaj rano dentysta i gin. Posłuchałam serduszka dzidzi. Badania mam książkowe na razie, co mnie bardzo cieszy.

Gratuluję kolejnej córeczki. Mówiłam, że córcie się będą wysypywać później:-)
Micela, oczywiście, że trzymamy kciuku&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
micela &&&&& :):)

Anulka
kiedy TY w końcu zwolnisz kochana?? Ja też mam dobre wyniki z czego bardzo się cieszę ale też się dziwię, że nie jedząc mięsa od początku ciąży nie mam anemii :) Ta moja dzidzia to dba o mamusie :)
 
Faktycznie, takie pustki, że aż to do nas niepodobne ;-)
Ależ fatalna noc za mną... Obudziłam się koło 1 i nie mogłam zasnąć... jak już mi się udało, to budził mnie ból nogi; jak spałam na lewym boku, bolała lewa, jak na prawym - prawa. Okropieństwo jakieś! I to nie taki skurcz jak z braku magnezu... Nie wiem, mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy...

Trzymam kciuki za wizyty! Moja dopiero w poniedziałek ale nie wiem jeszcze, kiedy usg połówkowe...
 
Ja nie bardzo mogę sobie na lenistwo pozwolić niestety... Mam pracy dużo, a i obowiązków w domu też. No takie życie. Ale zamierzam pracować nie dłużej jak do końca stycznia i obiecuję wtedy zwolnić:-)
 
reklama
witam :-)
ja z rana zapanadolowalam bol glowy. potem odwiedzily mnie kolezanki na ploty. a przed chwilka skonczylam z synkiem piec ciasteczka. ciasteczka sa Halloweenowe, bo jutro Filip ma w szkole impreze Halloween. moze sie przebrac, wziac soczek i drobna slodka przekaske. wiec wymyslilam. mu ciasteczka. on uwielbia sie udzielac w kuchni a juz taka dlubanine ciasteczkowa lubi najbardziej. a oto efekty
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 22
  • image.jpg
    image.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 23
  • image.jpg
    image.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 24
Do góry