reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Z@t, jak popiorę ubranka i przyjdą paczki z apteki itd to wtedy też spakuję torbę. Myślę że do piątku. Od czwartku będę już liczyć 34 tc także w sumie to już najwyższy czas. Niech sobie leży.

Elżbietka w takim razie do triumpha tez zajrzę. Dzięki :)
 
Dziewczyny Z@t fobrze mowi, octanisept sie przyda do rany krocza, po CC czy do rozbitych kolan. Ja tez zakupiłam:)) i mam jak znalazł, bo oid rajstop dostałam uczulenia, zdrapwlam sie strasznie i ranę miałam az i octanisept jak znalazł:))

sorki Rurka, wtedy o tym nie wiedziałam, a poza tym nie wypada za bardzo poprawiać doświadczonych mam, które chcą dobrze poradzić:))

ja tez czekam na paczki - z Gemini, z piżamą, z przescieradelkami nieprzemalalnymi, z materacykiem. A jutro dostane wyprawkę od koleżanki, podobno ma 6 kartonów! Łooooo chyba prasować będę dwa tygodnie:)) a czas leci, ze hej!
 
co do porodu to ja rodziłam bez znieczulenia powiem wam że jakoś bardzo mi ten ból nie utkwił w pamięci a ciągnęło mi się trochę bo kiepsko się szyjka rozwierała
ale jak to mówią weszło to i wyjść musi :-D
mi zakupów jeszcze trochę zostało muszę się w końcu po nie wybrać
rzeczy do torby do szpitala tez powoli zaczynam chomikować kilka mi jeszcze brakuje
w poniedziałek muszę się podpytać położnej czy do szpitala coś konkretnego trzeba poprzednio nic tylko osobiste rzeczy podkłady rzeczy do dzidziucha dawali szpitalne
 
Hej
Moj porod tez bedzie 3. Drugi byl szybciutki ale mega bolesny bo bole z krzyza i bez znieczulenia bo za szybko szlo. Ciekawe jak teraz bedzie. Przez te akcje z szyjka pewnie szyjka szybko poleci tylko kwestia reszty;)
 
aknytsuj moze i boje sie porodu, ale jak to porownac do ataku kamieni w woreczku zolciowym to porod to maly pokus :tak:. w dodatku przy kamieniach to byl bol zakonczony jedynie ulga. a z Dzidzia ten plus, ze na koniec masz Dzidzie :-). trzeba i da sie przezyc. jeszcze troche pochodzisz z brzuchem i zaczniesz marzyc o porodzie.
jak teraz pralam te male ciuszki to juz sobie wyobrazalam w nich Teosia. jak sie uporam z uprasowaniem tego i upraniem reszty - kombinezonu i kocyki. no i bede miala wozek i przewijak to bede juz tylko czekac az Maluch wyskoczy.
 
Sunajka zmierzylamnsie ra jeszcze ze stworzeniem suwaczka. pierwszy nie wiedziec czemu wyszedl mi z terminem porodu, ktory minal...
drugi jest prawidlowy.
nie umiem usunac pierwszego... probowalam kilka razy i sie zirytowalam.
tak wiec patrz na ten drugi :tak:

jednak przy pomocy mojego M usunelam zbedny suwaczek. injeszcze stwirzyla. jeden z Filipkiem. ha!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki Kropelka:) wiesz ja niby się boje ale juz chce żeby Rafcio byl z nami i zrobię wszystko by szybko go wykluc .. Plan jest taki ze to jest nasze jedyne dziecko wiec dam rade ten jeden raz :)
 
Do góry