reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

dlaczego mi sie tak nic nie chce dzis?
Teos z udzil sie o 6. dalam mu cyca i poszlam z nim spac w naszym lozku. spal do 8, w tym nie usnal tak odrazu niestety - troche bylo zabawy - chce smoczek nie chce smoczka. potem znow cyc w lozku i polezelismy do 9.
ale potem przrchodzilam w pizamie do 13. wstawilam obiad w piekarnik jak bralam prysznic - ciut sie spiekl zanadto, ale zjadliwy. a teraz siedze i nie chce mi sie palcem kiwnac. a Teos spi i to kiwniecie byloby wskazane. ehhh... jakis len mnie dopadl.
 
reklama
Rurka - ja korzystałam przy doborze długości chusty z jakiejś tabelki, którą znalazłam w Internecie. Brałam pod uwagę mój rozmiar, rozmiar męża i wiązania, które będziemy motać. Ponoć im mniejsze dziecko tym dłuższa chusta:)

Nosidło ergonomiczne lub mai tai to moje marzenie i na pewno jak Franek będzie już pewnie i samodzielnie siedział, rozważe ten zakup. Z tego, co czytałam nosidło nie jest zalecane przy mniejszych dzieciach. Nie podtrzymuje tak kręgosłupa i ma za szeroki rozstaw nóżek. Są nosidła do których można domontować wkładkę dla maluszków ale nie wiem na ile to jest zdrowe i polecane rozwiązanie.

Krropelka - bywają i takie dni:) Ja zwykle mam dzień lenia w poniedziałek bo jestem z Franiem sama po weekendzie i potrzebuje sobie odpocząć. Nie, żeby mnie obecność M. męczyła ale zwykle w weekend gdzieś jedziemy albo spotykamy się z ludźmi i w poniedziałek mogę się wyciszyć.

Mogę zapytać jakie macie wózki i czy jesteście z nich zadowolone? Już jakiś czas je użytkujemy i możemy coś o nich powiedzieć.
 
Hej dziewczyny moja mala od 3 dni w ciagu dnia bardzo duzo spi w nocy tak samo jak dostanie jesc o 10 tak budzi sie o 3 i pozniej dopiero o 5 i tez zje i dalej zasypia budzi sie tak kolo 9 zje troche pogada posmieje sie i zasypia i tak jest juz 3 dzien. Mam sie martwic czy cieszyc ze mi dziecko tak duzo spi. Wczesniej to spala moze przez caly dzien moze z 3 godziny a teraz to praktycznie caly czas spi. A ja mam wozek Baby Sportiv czarno bialy.na spacery jest idealny m szerokie kola dobrze sie go prowadzi ale jezeli jedziemy gdzies do znajomych i zabieramy wozek ze soba to tak jest ciezki do zlozenia w samochodzie potrzeba miec bardzo duzy bagaznik zeby sie zmiescil a o za tym ajmuje duzo miejsca. A i byl to prezent dla malej.
 
schwarz-weisses-muster_1.jpgdokladnie takimamy
 

Załączniki

  • schwarz-weisses-muster_1.jpg
    schwarz-weisses-muster_1.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 26
Cześć Dziewczyny. :-)
Czy mogę do Was dołączyć? Podczytuje Was już od dłuższego czasu. Jestem mamą trójki pociech. Najmłodsza przyszła na świat 1.04. Waga 3650g, dł. 58cm. Prima aprilisowa dziewczyna;-) Termin miałam na 28 marca, dlatego Was czytałam. Nie odważyłam się odezwać wcześniej właśnie przez Justynę, bałam się cokolwiek napisać, że może zaraz zostanę przez nią niechcący zaatakowana (tak jak inne dziewczyny na tym forum). Bez Justyny jeszcze przyjemniej się Was czyta.

Ja bez chusty nie wyobrażam sobie życia. Weronika jest z tych dzieci, które 24 godz. na dobę spędzałyby na rękach. My mamy elastyczną, jest świetna, ale Weronika jest już coraz cięższa i jak ją dłużej noszę to mi się w niej szybko opuszcza. My używamy jej już ponad miesiąc, ale jakbym miała kupować ją teraz to też wybrałabym tkaną.
 
Sofi- bardzo ładny. Dobrze się prowadzi? Będzie wygodny też przy większym dziecku czy planujesz potem spacerówkę?

AgaMonika- jeśli chodzi o mnie to serdecznie Cię witam:) Dobrze że się odezwałaś bo zamierzamy zamknąć wątek. Napisz coś o sobie i zapraszam do rozmów:)

Swoją drogą nie sądziłam że aż tak bardzo widać ordynarne zachowania Justyny. Myślałam że to moje subiektywne odczucie i odezwałam się nigdy żeby nie psuć atmosfery.
 
Michał urządził mi dziś godzinny koncert. Z przyczyn nieznanych. Wiem ze był głodny, ale jak dawałam cyca to jeszcze głośniej wrzeszczal. Na butelkę tez. na kole mi to nie wyglądało, uspokajal się jak kladlam na przewijak:eek::eek:
O co kaman.?

Co do wózka, mamy emmaljunga smart
 
Moja tez dzisiaj cały dzień akcje dziwne mało śpi ... po 10 min a jak ją przystawianiem to po minucie płacz ... tez nie wiem ... może skok rozwojowy ? Piąchy tez potwornie do buzi pcha w sumie to już kilka dni ma podobne akcje zrzucałam to na katar hmmm
 
reklama
Witaj AgoMoniko! Tak jak ja mamo trójki, taj jak ja mamo chustowa i tak ja też Moniko:-)
Mój wózek navinhton cadet stoi i się kurzy, Gosia jeździła w nim 5 razy z czego od dwóch miesięcy wogóle już go nie używam. Od dzisiaj ostatecznie skończyliśmy z elastyczną:-o i przesiadlysmy się do hopeditza, mojego błękitnego cuda:-)zgaduj zgadula gdzie jest Gosiula:-)
 

Załączniki

  • 1432917699963.jpg
    1432917699963.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 45
Do góry