reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja sobie tyle na glowe narzucilam, ze czasu mi brak :/

A jeszcze mi pewien projekt chodzi po glowie i wyjsc nie moze ;p Jak podejme decyzje czy sie go podejmuje to sie pochwale ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Goka współczuję przeżyć .. Wierzę że musiały być straszne,ale też wierze ,ze jest z dzidzia wszystko okej ! Będzie dobrze -zobaczysz .

Kate gratuluję córeczki . ☺

Moja karta wygląda jak Nailie tyle ze wpisuje mi usg jakie crl . Itp a jak starsze to waga płodu itp . Mam wpisywane tez na każdej wizycie długość szyjki itp

Tez jestem za stworzeniem czegoś gdzie będziemy wpisywać swoje imię ,miejscowości no i jaka płeć i terminy porodu ☺
 
Dopisałam imię mamusi i miejscowość więc dawajcie znać ja będę aktualizować a jak któraś nie chce to nie musi oczywiście to dobrowolne ja jutro wyjeżdżam ale postaram się na bieżąco aktualizować jak na wyjeżdzie nie dam rady to w poniedziałek na pewno to zrobię :-)
 
u nas będzie losowanie mamy 4 imiona Michał Jacek Adam i Grzesiek i potem zobaczymy które będzie najczęściej dziś po 9 razach wylosowaliśmy wspólnie Grześka:-D
 
Melduję się po wizycie. Wszystko ok:) CRL- 78 mm, NT- 1.5 mm, kość nosowa jest. Dzidzia strasznie się kręciła, co sobie lekarz chciał zmierzyć to bąbel fikołka robił. Nadal nie wiem kto u mnie mieszka, bo bardzo się zasłaniało.

Goka80- współczuję Ci przeżyć, miejmy nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze&&&
 
Goka, współczuję...
U nas dziś wizyta zaliczona, wszystko gra, tyle że brzuch już strasznie ciągnie, więc dużo to sobie nie pospaceruję... Dziewczyny, jakie macie sposoby na wszechogarniające zmęczenie? Bo jakoś mi nie przechodzi a funkcjonować jakoś trzeba... :)
 
Mój brzuch też zaczyna ciągnąć i twardnieje coraz częściej. Wizyta za póltora tygodnia, ale chyba przedzwonię wcześniej do lekarza, bo zaczynam się niepokoić czy lepiej czegoś nie brac na to.
 
reklama
Hej

Goka współczuję przeżyć. Oby teraz już było dobrze i same pozytywne wieści.

Kate gratuluję córeczki i zazdroszczę trochę. Ja się nie mogę do " jajka" przyzwyczaić.

Bar z Twojej listy imion obstawiam Michała. Michały to fajne chłopaki - mój ma tak na imię :D
 
Do góry