reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

przeklejam lista bo chyba nie wszyscy wlaza jeszcze tam. dziewczyny. :) ale jestem happy. Normalnie to jestem dalej w szoku że już po. Dzisiaj pojechałam sobie na ktg. Później zostawiłam męża w aucie i pobieglam na zakupy. Po powrocie cala ta akcja z krwią. O 17 już jechaliśmy do szpitala. O 21 stwierdzili że mogę zjeść kolację bo nic sie nie dzieje a o 22 jak podlaczyli ktg to sue się okazało ze mała tetno ma co chwilę poniżej 100. W 10 minut podpisanie papierków i nawet siusiu nie dali zrobić tylko zaprowadzili na sale operacyjna. Trzeslam sie jak galareta a cesarka to było dziwne przeżycie. Niby nie boli a czuję jak mi gmeraja w Środku. ChwilKa i juz słyszę płacz Marysi.

Miała zawiazana pepowine wokół nogi na supel także podobno cesarka na bank by była.

Teraz leżę na sali pooperacyjnej i oglądam zdjęcia i filmy które mąż nakręcił jak ja uvierali. Aaa chce corci dotknąć!!!

W ogol e nic nie wiem o cesarce ani jak sie bede czuć ani nic. Byłam pewna sn. Swędzi wszystko. Co teraz będzie się dziać ze mną baby? Na co ma uważać ? Za ile wstane bo chce już? :)
 
reklama
Cocosh!!!!!! Gratulujemy!!!! Widzisz jak Zuza krotko czekala na Marysie! [emoji7] cala ciaze leb w leb ;) mezczyzni podobni a i my przeciez i olga i ola ;)
Zyczymy Wam duzo zdrowka i energii :) ohhhh!!!! [emoji7]

Przygotuj sie na drgawki:) i jak tylko delikatnie zacznie bolec ciecie od razu pros o tabsy. Nie pozwol by bol sie rozwinal. [emoji7] a kuedy wstaniesz to juz zalezy od poloznych i szpitalnego podejscia :) ja po 6 h juz z fizjoterapeutka cwiczylam

Jeszcze raz gratuluje!!!!
 
Cocosh wielkie gratulacje! Teraz bedzie wszystko juz super :). Pamietaj,nie podnos glowy tylko na plasko poki jest znieczulenie.bo inaczej bedzue potem bolec. Pic malymi lyczkami chyba bedziesz mogla. Zapytaj.
 
reklama
Do góry