reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Andzela gratuluję Ci bardzo☺ strasznie się cieszę. Ja będę testować 28 ale jakoś wątpię żeby było bo to już był jednak 17 dc
 
Witam Was :happy:
Andzelika moje gratulacje!!!
Kinga trzymam kciuki :wink:

Będę kolejną marcową mamusią. Dzisiaj o 5:30 przed pracą zrobiłam test. I wyszedł pozytywny. Jeszcze jestem w szoku...:szok: I w to nie wierzę :happy: Udało się za pierwszym razem. Postanowiliśmy, że staramy się o drugie dziecko i udało się.

Z.jpg

7 lipca idę na wizytę... Dopiero, no ale to będzie 6 tydzień, więc chyba ok.
 

Załączniki

  • Z.jpg
    Z.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 2 049
Andzela gratuluję Ci bardzo☺ strasznie się cieszę. Ja będę testować 28 ale jakoś wątpię żeby było bo to już był jednak 17 dc
Kinga czy tak czy siak i tak będę trzymała kciuki:) &&&&

Witam Was :happy:
Andzelika moje gratulacje!!!
Kinga trzymam kciuki :wink:

Będę kolejną marcową mamusią. Dzisiaj o 5:30 przed pracą zrobiłam test. I wyszedł pozytywny. Jeszcze jestem w szoku...:szok: I w to nie wierzę :happy: Udało się za pierwszym razem. Postanowiliśmy, że staramy się o drugie dziecko i udało się.


7 lipca idę na wizytę... Dopiero, no ale to będzie 6 tydzień, więc chyba ok.
Również gratuluję:D
Ja też jestem w gigantycznym szoku:D
Mam nadzieję ze wszystko bedzie u mnie ok.
Staralam się 9 cykli:)
 
Również gratuluję:D
Ja też jestem w gigantycznym szoku:D
Mam nadzieję ze wszystko bedzie u mnie ok.
Staralam się 9 cykli:)

To tym bardziej gratuluję!!! Trochę musiałaś poczekać na te dwie kreseczki. Ale są, to najwazniejsze i teraz oby wszystko było dobrze.

Ja robiąc dzisiaj rano test byłam przekonana że nic tam ciekawego się nie pojawi. Miałam dostać wczoraj okres, a rano trochę czułam ten brzuch. Jak przed okresem w zasadzie. No byłam pewna że zaraz dostanę. Ale pomyślałam że jak już kupiłam ten test to zrobię. O tak, bez przekonania. No i taka sytuacja. Dwie kreseczki no mega szok

Według obliczeń termin wypada mi na 2 marca 2018r.

Jejku nadal mam wrażenie że to co pisze to nie o mnie. Dziwne uczucie
 
To tym bardziej gratuluję!!! Trochę musiałaś poczekać na te dwie kreseczki. Ale są, to najwazniejsze i teraz oby wszystko było dobrze.

Ja robiąc dzisiaj rano test byłam przekonana że nic tam ciekawego się nie pojawi. Miałam dostać wczoraj okres, a rano trochę czułam ten brzuch. Jak przed okresem w zasadzie. No byłam pewna że zaraz dostanę. Ale pomyślałam że jak już kupiłam ten test to zrobię. O tak, bez przekonania. No i taka sytuacja. Dwie kreseczki no mega szok

Według obliczeń termin wypada mi na 2 marca 2018r.

Jejku nadal mam wrażenie że to co pisze to nie o mnie. Dziwne uczucie
Mam identycznie:D będę trzymała za nas kciuki:D
Ogólnie wczoraj zrobilam test tak na wszelki wielki bo kupilam sobie leki na uspokojenie na dzisiejszy pogrzeb:( no i stwierdzilam pierw test później leki. Myslalam ze mam omam:) z rana powtorzylam i się potwierdzilo:) tez sie staralismy o drugą kruszynke:D a teraz nie wierzę wlasnym oczom.
Z moich wyliczen termin przypada mi na 8 marca:D
 
reklama
Mam identycznie:D będę trzymała za nas kciuki:D
Ogólnie wczoraj zrobilam test tak na wszelki wielki bo kupilam sobie leki na uspokojenie na dzisiejszy pogrzeb:( no i stwierdzilam pierw test później leki. Myslalam ze mam omam:) z rana powtorzylam i się potwierdzilo:) tez sie staralismy o drugą kruszynke:D a teraz nie wierzę wlasnym oczom.
Z moich wyliczen termin przypada mi na 8 marca:D

No to miałaś te dwa dni pełne emocji... Przykro mi z powodu pogrzebu.

8 marca :) fajna data ;)
Uwielbiam te wyliczenia terminu porodu. Jak walnięta na różnych stronach sobie sprawdzam. I ciągle patrzę na zdjęcie testu :-D
I utwierdzam się w przekonaniu że tak JESTEM W CIĄŻY :tak:

No to teraz czekamy na kolejne Marcówki :)
 
Do góry