reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Super! A jak skorygowane po USG? Jeśli też niskie ryzyko to myślę że nie ma się co stresować.

Mi lekarz powiedzial że jeśli ryzyko z pappa będzie niskie to na podstawie skorygowanego z USG dziecko będzie zdrowe na 99% :)
Usg miałam robione to chyba tak bo tam nic nie jest wspomniane o usg. Tylko na początku jest opis usg
 
reklama
Nadal nie rozmawiamy na temat ciąży, ale ruszył się i szuka mieszkania. W poniedziałek umawiam się na oglądanie pierwszego więc postęp jest w kwestii usamodzielnienia się (wreszcie😉)

Ooo to super!!!
moze coś dotarło do Niego?!
Cieszę się ze coś ruszyło 🤗🤗🤗

A wracając jeszcze do tematu ubranek to ja już coś mam, nie moglam się oprzeć. I znalazłam czapeczki po chłopcach, stan idealny bo na głowie mieli może po 1 raz 😏 i kupiliśmy...kołyskę. Była okazja. I stwierdziłam „kupujemy”. miała być do salonu zamiast kosza Mojżesza ale zmiana planów i będzie w sypialni na początku zamiast łóżeczka. Chłopcy byli w łóżeczkach a teraz dla odmiany kołyska. Szukać będę tego kosza bo mi się przy drugim synu bardzo przydał. Cały dzień siedze na dole, do góry idę do sypialni wiec na dole będzie sobie dziecko leżało w tym koszu.
 
Jeżeli chodzi o ubranka to dla chłopca mam a jak będzie dziewczynka to dostanę od koleżanki i kuzyna.
Tylko mam problem z wózkiem nie wiem czy kupić po prostu dostawek z siedziskiem czy wózek rok po roku. Ile on znowu w nim pojeździć będzie miał 21 miesięcy. Już sama nie wiem 😟
 
Już mam omówione i właśnie to skorygowane dot. zespołu Downa mam 1:987. Pozostałe ok 1:5000 i 1:16000. Ale lekarz powiedział, że jest ok i żadnych dalszych badań nie mam robić
To bym zaufała lekarzowi :) wiadomo, że można sobie tutaj porównywać, na po samym USG mam skorygowane Downa 1:17 000. Ale myślę że niebo to chodzi, i lekarz jednak wie co mówi. :) Jeśli czujesz niepokój zawsze się możesz skonsultować z innym ale może ten ma na tyle duże doświadczenie że wie, że to ryzyko nie jest duże :)
 
reklama
Do góry