reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Właśnie wróciłam z Jaśkiem ze szczepienia i mój syn dostał naklejkę dzielnego pacjenta a ja dostałam opierdziel od starego dziada na parkingu, że dziecko nie ma czapki..Myślę że gdyby miał naklejki z napisem "wyrodna matka" to byłabym szczęśliwą posiadaczką takiej odznaki 😂
 
Właśnie wróciłam z Jaśkiem ze szczepienia i mój syn dostał naklejkę dzielnego pacjenta a ja dostałam opierdziel od starego dziada na parkingu, że dziecko nie ma czapki..Myślę że gdyby miał naklejki z napisem "wyrodna matka" to byłabym szczęśliwą posiadaczką takiej odznaki 😂
Ja już mojej mamie powiedziałam "Po czym poznać ze przyszla wiosna? Babcia goni z czapeczką za wnukiem, a mama ściąga" 😂
 
Tomek dziś lepiej spał! Raz przed północą musialam mu podac smoczek bo sie przebudzil i znalezc nie potrafil i raz przebudził się, żeby się napić, ale to była akcja na 10 sekund i bach w poduszke. Później spał do rana bez pobudek 😁 na dzień dobry nawet nie wolał nas, tylko sam przyszedł z zestawem śpiocha, tj. smoczek i kocykowa krowa do przytulania i zarządał wciągnięcia go na nasze łóżko 😁
mnie korci żeby małemu z łóżeczka zrobić już tapczanik bo mamy tą barierkę, mógłby swobodnie się przemieszczać. Czy któraś z Was może już korzysta z tej opcji?
 
Właśnie wróciłam z Jaśkiem ze szczepienia i mój syn dostał naklejkę dzielnego pacjenta a ja dostałam opierdziel od starego dziada na parkingu, że dziecko nie ma czapki..Myślę że gdyby miał naklejki z napisem "wyrodna matka" to byłabym szczęśliwą posiadaczką takiej odznaki 😂

Już by dziad fruwał że ma się zająć swoimi 4 literami.
 
mnie korci żeby małemu z łóżeczka zrobić już tapczanik bo mamy tą barierkę, mógłby swobodnie się przemieszczać. Czy któraś z Was może już korzysta z tej opcji?
My od miesiąca mamy łożeczko typu domek, z barierką naokoło, z przodu jest tylko do połowy długości żeby sam wchodził i wychodził, ale mamy bez szuflady, zeby było typowo podłogowe. Żałuję, że nie kupiliśmy go znacznie wcześniej, bo już spokojnie odkąd dobrze raczkował to mógł sobie tak spać.
 
reklama
mnie korci żeby małemu z łóżeczka zrobić już tapczanik bo mamy tą barierkę, mógłby swobodnie się przemieszczać. Czy któraś z Was może już korzysta z tej opcji?
Melania śpi na materacu na podłodze już od 3 miesięcy. Sama schodzi I wchodzi. To bardzo komfortowe dla niej i dla nas.
Wysokość materaca 20 cm.
 
Do góry