reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

niekat jeśli to prawda z tą 'mądrościa' to ja moze będę mieć tą upragnioną córkę;-)Bo ja gubię włosy,co prawda nie na nogach a na głowie:-D:-Dale to zawsze są włosy:cool::-p:wink::wink:
 
reklama
no to ja będe miała obojniaka bo na poczaku ciazy wypadały mi włosy garściami:confused2: (teraz jest duzo lepiej mimo że witamin jeszcze nie biorę) ale generalnie reszta ciała mnie przeraża...yhh:baffled:
 
Witam w piąteczek!
Niestety pogoda niefajna. Ale mam coś dla Was na smutny dzień Poród na wesoło mozna skonać ze śmiechu.
giza super ze z maleństwem wszytko ok, a te nasze starsze dzieciaki to nie moga jak nas trochę nie postresują. Mój kilka dni temu kopał piłkę i jakoś tak nieszczęśliwie podniósł nogę że się na tej piłce przejechał. Przydzwonił skronią w podłogę aż za dudniło, ja go podniosłam a on bladzieńki jak papier, myslę sobie no pięknie wstrząśnienie. Połozyłam go do łóżka nogi do góry a ten za pięć min mi wstaje cały uhahany i "mama juś"
niekat ja tam na te mądrości się nie nakręcąm, z Przemkiem babki mi mówiły że będzie dziewczyna bo mam duży nos i brodę taką rozjechaną, zgage to miałam taką że Przemek powinien mieć conajmniej włosy do pasa, brzuch rozjechany na boki to też dziewczyna, no a wyszło co wyszło
A wróżyłyście sobie z obrączki?? (dla niewtajemniczonych: Trzeba powiesić obrączkę na nitce tak żeby było ok 0,5 długości tej nitki, zwieszasz nieruchomo nad brzuchem i tak trzymasz, jak zacznie kołować to dziewczyna a jak ruchem posuwistym to chłopak)
 
ruch posuwisty to chłopak mówisz heheheheh:-Dciekawe czemu:-D nie mam nitki pod ręka (domyslam sie ze 0,5 m tak?)ale jak tylko dorwe kawałek to smigam z tymi gusłami a co mi tam;-)
 
Dziewczyny ja przepraszam ale naprawde nie moge - siedze i chichram sie jak glupia: 'duzy nos, rozjechana broda, zgaga powodujaca wlosy do pasa....he, he... dobre jak sie czasem poslucha czego to madrosci ludowe nam nie wmowia (i pisze tu w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym):-D:-) Ja wprawdzie musze przyznac, ze wygladalam na chlopca -wedle ksztaltu brzucha i takowy tez egzemplarz byl. Teraz rozlewa mi sie troche na boczki i 'scieka, ze tak powiem na pupe';-) wiec kto wie:-)
No ale humorek mam przez to dobry od samego rana bo nie ma to jak zdrowa dawka usmiechu:-)

U mnie dzis pakowanki, sprzatanko, zakupy a jutro wylot. Nie wiem za co sie zlapac najpierw bo ze mnie ten typ co to zostawia wszystko na ostatnia chwile a potem po nocy ostatnie sprawy dopina. A i pogoda dosc ladna wiec spacerek by sie tez gdzies w schemacie dnia przydal - pewnie razem z zakupami polaczony zostanie.

milla dobry jest Twoj Przemko - to ' mama jus, rozklada normalnie na lopatki:-)

mamma gratulacje! Teraz juz na co dzien bedziesz miala 'ruchliwe towarzystwo' - fajnie:-)

giza dobrze, ze z synkiem ok i ze w prosty sposob dalo sie pozbyc bolu. No i ze z dugim malenstwem wszystko ok i, ze ladnie bryka i sie rozwija. Tajemniczego szkraba nosisz jak widze - nie chce sie dac podejrzec.

remeny - to juz zza wczasu milego wyjazdu zycze. My ten weekend spedzilismy ze znajomymi w gorach i nawdychalismy sie gorskiego swiezego powietrza. Szkoda bylo wyjezdzac, zwlaszcza, ze pogoda ostaniego dnia przeszla sama siebie - w pozytywnym tego slowa znaczeniu.
 
niekat właśnie tak pół metra nitki
Ja jeszcze nie robiłam sobie nigdy (z Przemkiem byłam pewna na 100% że chłopak będzie, a teraz to już taka pewna nie jestem)
cicha najlepsze jest "mama jus" jak rano zbliży swoją buźkę zeby zajżeć mi w (zamknięte oczy).
Życzę miłego latania (ja tez jestem ten typ co pakuje sie na ostatnią minutę bo jak wcześniej to potem połowy zapomnę)
Czytałyście o tych porodach? Ja norormalnie ryczałam ze śmiechu

To jeszcze pochwalę się Wam moim miglancem i uciekam na śniadanko
94709c2febf1e5ce.jpg


c773592d4152b014.jpg
 
dziewczyny a czy słyszałyscie ze wazne kidy poczuje się ruchy dziecka bo łatwo mozna obliczyc poród
jak wiecie jak to się liczy to napiszcie
 
Hej
Giza to tajemniczy gość u ciebie w brzuszku:-) dobrze ze z dzidizą i Przemkiem dobrze:tak:
Milla co ci ludize nie wymyślą żeby określić płeć po kształtach dobzre ze jest tylko 2 płcie to większe prawdopodobieństwo ze się sprawdzi:-D a Pzremek super wyglada z tym czyms na oczach co on tam ma?
Cicha czyli do usłyszenia w Pl:-)
Remeny udanego wypoczynku:-)
 
reklama
Termin porodu na podstawie pierwszych ruchów płodu
reddot.gif

Pierwsze ruchy płodu odczuwane są przez:​
  • pierwiastki pod koniec 20 tygodnia (koniec 5 miesiąca)​
  • wieloródki pod koniec 18 tygodnia (między 4-5 miesiącem)​
Jednak dość często wieloródki odczuwają pierwsze ruchy płodu już pod koniec 16 czy 17 tygodnia ciąży a pierwastki często nie potrafią podać daty wystąpienia pierwszych ruchów płodu. Ponadto wiele kobiet często traktuje za ruchy płodu np ruchy jelit.​
 
Do góry