reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Heeeeeeej dziewczynki :-) !!!!!!!!!

Ja jak zwykle w pracy i trochę się nudzę ;-) Rano, kiedy chciałam założyć spodnie, to zauważyłam, że brzucholek mi wywaliło strasznie :zawstydzona/y: Wprawdzie dopiełam się w nich ale nie chciałam ściskać malucha, więc założyłam spódnicę i jest ok :-)

AMK mam siłę chodzić na kurs, bo mam nie złą motywację :happy: :rofl2: Już nie mogę sie doczekać własnego autka. Jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży, to chcieliśmy kupić jakieś w miarę nowe, fajne, takie wymarzone... Ale teraz trza nam oszczędzać, bo autko trzeba kupić też dla szkraba :tak: a takie autko dla szkraba wcale tanie nie jest. Nawet 2500 zł :szok: ale to taki już extra, a na szkrabie oszczędzać nie będziemy :no:
Dzięki za instrukcję. Zaczynam zmagania ze wstawianiem mojego brzucholka:tak: Tylko sie nie przestraszcie ;-)

Jak zdrówko u Was dziewczynki? I jak fasoleczki? Buziaki!!!!!
 
reklama
Nadin bo niektóre kalkulatorki liczą wiek ciąży od dnia ostatniej miesiączki, a niektóre od daty poczęcia. Dlatego masz 2 tygodnie różnicy... Ja na suwaczku mam 5 tydzień i 3 dzień, a Pani doktor powiedziała, że to już 7 tydzień :-) Także wszystko ok :-) Pozdrawiam.
 
czesc laseczki
ATATA nie chwalilam sie bo nie chcialam zapeszac.Wiesz co bylo w maju :-( Rowniez czesto do was zagladam,ale nie moge dostac sie do waszej galerii,szkoda.wiesz,mialysmy przewidziany ten sam dzien porodu,ale Ty juz weteranka 20 tygodni ! Gratuluje ! :-)
Ciekawa jestem tylko jak staraczki mnie wypatrzyly? Nie zagladam do nich bo one duzo pisza a ja nie mam na to czasu,szkoda.
Czesc dziewczynki,dzis sie lenie,i zjem sobie pierogi z serem :tak: Dodalam do ulubionych pregnancy.org,poczytam pozniej ;-)


a tygodnie ciazy najlepiej policzyc tak;
do pierwszego dnia ostatniej @ dodac 7 dni i odjac 3 miesiace=przyblizona data porodu np ostatnia @ 3.06.2007 3+7=10 6-3=3czyli marzec ;data 10 marca 2008;-)
 
aaa co do blizniakow,to maz kazal ginowi dobrze sprawdzic czy nie czaji sie tam jeszcze jeden gosc.Szegolnie ze bralam dostinex ktory mogl wywolac podwojna owu.;-) jest tylko jedno dzieciatko,maz sie cieszy.:tak:
Co do autka to ja problem rozwiazalam sobie w grudniu przez przypadek.Kupilismy psa duzego kalibru wiec zamienilismy mazdzioszke na lancie combi i teraz bede mogla wozic meza,dzidzie i psa i nikt nikogo nie pogryzie :-D:tak:
 
Kindzia no ja już weteranka, faktycznie, dzięki;-)
Myśmy galerie zamknęły, jak coś to mój brzucho jest na staraczkach na 527str. ;-)
a staraczki Ci wylukały, bo też bardzo Ci kibicowały..:tak:
Oki zmykam i wam Tu nie zaśmiecam wątku, w każdym razie jeszcze raz Gratuluje i Spokojnej, pezproblemowej i wogóle superanckiej ciązy żecze Tobie i pozostałym Marcóweczkom:-)
 
reklama
Do góry