reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ojej! Już Marcówki 2008! Ale ten czas leci! Spokojnej ciązy życzę! Za miesiąc się pewnie Kwietniówki zaczną ujawniać... Ech te sentymenty!
Ewa! Gratuluję zafasolkowania! A pisałaś że ten cykl stracony... Jednak coś w tym jest... Buziaki dla wszystkich wiosennych mamuś!
Pozdrawiam!
 
reklama
ja jeszcze raz gratuluje wszystkim marcowym mamusiom

- Marzec to fajny okres na pojawienie się dzidzi - początek wiosny , spacerki jest cudownie a latem szczęście jest już na tyle duże, że można je zabrać na wakacje

bo przecież wiosna = nowe życie
chciałam bardzo do Was dołączyć ale niestety znów się nieudało - czekamy dalej

mama marcowa 2006
 
ojjj, ale tu cisza na tych marcówkach...:-):-):-)
dziewczyny przyłączać się.. i pączkujemy wspólnie:-):-) w grupie raźniej!!:-):-)

dobrze, że chociaż mamuśki z lat i miesięcy minionych do nas zaglądają:-)
dziękujemy za życzenia i ciepłe słowa:-)
 
Ewa-Krystyna, serdeczne gratulacje z zafasolkowania.:-D Na czerwcówkach gadałaś z nami o wózkach i pomagałaś wybierać, a teraz sama będziesz kupować dla siebie! Jeszcze raz gratulacje, niech Dzidzia zdrowo rośnie.:tak:
 
Dzagud-bardzo dziekuje! jestem w szoku ciagle ale powoli sie przyzwyczajam.... juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla korzytac z tych wszystkich cudeniek dla malucha.... szczegolnie wozka :-D:-D
 
Ja również oficjalnie WITAM na podforum marzec2008.Nie wiem jak wy ale mnie od tygodnia dopadły mdłości i jest fatalnie:sick:Trzyma mnie od rana do południa...Help!!!Pozdrawiam
 
witam w czwartkowy ranek.... wreszcie minela mi migrena i moge sie na nowo usmiechac i byc szczesliwa.... ;-):-D
Irlandia- dziekuje.... bo on mial byc stracony!! najpierw bakteria,pozniej hsg,pozniej strach przed laparo i chyba ten strach pomogl najbardziej :tak::-D jednak przyznaje,ze cos w tym jest,bo nie ja pierwsza zafasolkowalam w takim straconym cyklu.....
Skaba1- powoli sie rozruszamy.... a w grupie rzeczywiscie duzo razniej :tak::-)... jak sie czujesz?
 
mamma80- wspolczuje.... u mnie jeszcze nic poza sennoscia i momentami troche mnie mdli i mam wrazliwe piersi,ale nic szczegolnego.... jedynie co mi doskwiera to wizyty na siusiu kilka razy na godzine.... ale i to minie wkrotce zeby powrocic w 3 trymestrze...
 
reklama
Ewa-Krystyna ja walcze ze sobą usilnie, żeby pracować.. siedze przywalona papierami i muszę to skończyć przed urlopem.. ogólnie to czuję się super, tylko troszkę bym pospała..:-):-):-)

a jak u ciebie? jak się czujesz?
 
Do góry