• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja po wizycie u kardiologa na szczescie wszystko ok i mam przyjsc w okolicach wakacji :-)

milutek super sobie radzisz z dziewczynkami i widac ze doszlas do wprawy z "obsluga" twoich niemowlaczkow :tak:

pinka trzymma kciuki za to zeby do niedzieli cos u ciebie ruszlo ;-)

aga_cina tak mi przykro nie umiem tego wyrazic slowami :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry