reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry Mamusie ... ale tu pustki ...
Spring ... za czasów technikum mieszkałam w Piekarach, po ślubie w Rudzie Śląskiej ;-) Ojj Brenna powiadasz? My dokładnie rok temu w Dzień Ojca ukulaliśmy Malwinke w Brennej właśnie, na urlopie :tak: A jeśli relax to przeważnie pada na jedno w Trójmiasta: Brenna-Wisła-Ustroń ;-)

Ehh, dziś się okazało że Malwiś nie lubi pić mleczka z cyca ... ale cycowe w butelce owszem. I co, mam sie teraz non stop odciągać? :wściekła/y:
 
reklama
Lokata do Brennej to właściwie jeżdżę od dziecka: najpierw z rodzicami, a teraz to już z własną rodzinką;-) Co roku okupujemy Brenną Leśnicę. Widzę, że klimat górski dobrze na Was zadziałał :-D A z tym mleczkiem to chyba byłby kłopot tak ciągle odciągać. Może to tylko tak dzisiaj , a jutro wszystko wróci do normy? :tak:
 
spring, vetka ... Dostała cyca, blee ... dałam butelke z odciągniętym to wcinała. I tak mam wrażenie że coraz mniej mam tego cycowego mleczka ... chyba moja laktacja dobiega końca ... a tak chciałam karmić przynajmniej do końca 4m-ca ... no chyba że jeszcze jakoś dociągnę ten miesiąc :/
No nic, ide sie odciągnąć, będzie na jutro rano ... bo w nocy to wcina z cyca równo, ale to na półśpiąco.
Dobranoc Mamusie
 
dobry wieczór, wpadam z małym pytankiem, bo jutro mam gości na obiad i do tego Anglików, myślicie, że gulasz z kaszą gryczaną lub kluskami śląskimi będzie ok? a jak tak to niech mi ktoś powie jak zrobić dobry gulasz ( najlepiej wieprzowy ), bo mi zawsze byle jaki wychodzi :zawstydzona/y:
 
Agnes jak dla mnie lepiej z kluseczkami :) z przepisem nie pomogę bo ja zawsze robię takie rzeczy z głowy, i ryzykuję albo sie uda albo sie nie uda:-D
koncia trzymam kciuki za akceptację pracy przez promotora, żebyś w końcu mogła zakończyć ten etap i oddać cały wolny czas Maksiowi:-) ale z niego głodomorek, jak takie zagęszczone mleczko nie starcza mu na całą noc, ale trzeba się cieszyć że tylko macie jedną pobudkę;-)
lokatanie nastawiaj się negatywnie, może to chwilowy kryzys, ja też czasami mam wrażenie że jest mniej, i częściej karmię w dzień, a po kilku dniach znowu się normuje...z ta butla to rzeczywiście może się okazać że Malwinka jest leniuszek i woli jak jej łatwiej leci, może jeszcze się odmieni, nie pozostaje Ci nic innego jak próbować &&&&&&

Zosia pojadła i szybciutko zasnęła, Haneczka jeszcze na kolanach u dziadka i wklejają do książeczki naklejki...
 
Agnes - co do gulaszu ja przyprawiam na ostro (chili, pieprz, sól, rozmaryn, czomber), podsmarzam na patelni na ostrym ogniu (jesli mięso ma troche tłuszczu to nie dodaje juz oleju) a potem do szybkowara, podlewam woda z odrobina mąki i duszę 20 min. Jesli nie masz szybkowara to poprostu trzeba dusić ok 1.20h w garku pod przykryciem. Na koniec dodaję świerzą cebulę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry