reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mnie tez wszystko drazni i chce mi sie plakac i ciagle jestem spiaca w dzien potrafie przespac 3-4godziny jak mam oczas oczywiscie
a ja mam w koncu urlop i mam nadzieje ze po nim nie wroce juz do pracy:)
co do opalania to zdania sa podzielone niby mozna ale tak nie za bardzo tzn nie za duzo wylegiwac sie na sloncu
 
reklama
Hej dziewczyny :-):-):-)
Pogoda zapowiada sie upalna dzisiaj :tak: meczą mnie te upały no ale sobota i niedziela wolna więc się poobijam:-p:-D Cornellka ja też mam takie zmiany nastrojów że czasem mój nie wie dlaczego raz szczęśliwa itd a za moment wszystko mnie drażni :crazy: ahh te hormony daja o sobie znać:tak: a po pracy mósowo muszę się położyć na 2-3h bo nie daje rady czasem się czuję jakbym nie spała całą noc :baffled: A co do opalania to wam nie doradzę ja ogólnie to nie lubie się opalać więc nie mam problemów z tym dylematem :happy2::happy2::-D najlepiej pogadać z kimś doświadczonym albo ze swoim lekarzem no ale jak wiadomo co lekarz to inna opinia :tak: odezwe się pózniej :-):-)
Dziewczyny miłego dnia wam życzę :tak:
 
u mnie tez juz jest goraco i nie cieszy mnie to bo az za bardzo zeby jakis wiatr byl a tu nic sie nie rusza a ja uwielbiam sie opalac w tym roku nawet nie mialam jeszcze okazji bo jak byly cieple dni to ja w pracy sie gotowalam a teraz to wlasnie tak nie bardzo chce sie opalac i jestem blada jak sciana:)uuf dobrze ze do solarium nie poszlam bo juz mialam isc stwierdzialm ze blada jestem ale ze mialam lenia to mi sie nie chcialo i teraz sie ciesze:)
 
witam sie i ja :) tydzień temu dowiedziałam sie ze zostane marcową mamusią mam nadzieje ze watek jeszcze bardziej sie rozwinie i bedziemy mieć marcowe babyboom w polsce :)gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)
 
Witam wszystkie marcowe mamusie!
Ja wczoraj dowiedziałam się że dołączę do tego grona (ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radości, bo nie podejrzewałam że uda się już za pierwszym razem) - zobaczyłam drugą jasną kreseczkę, a dziś już ciemniejszą, dla pewności powtórzę jeszcze jutro rano test. Wizytę mam umówioną w połowie lipca, także wtedy okaże się już na 1000%;) Z moich obliczeń wynika, że termin będę mieć ok 10 marca, ale zobaczymy. Z objawów które do tej pory mam to głównie wahania nastroju i straszna senność oraz lekki bół podbrzusza.
Pozdrawiam i gratuluje wszystkim przyszłym marcówkom!;)
 
Ostatnia edycja:
Witam dwie nowe mamusie no i gratulacje :-)
Widzę że nasze grono powolutku się nam powiększa oby tak dalej dziewczyny ;-) Jak wam minął dzisiejszy dzień?? Ja oczywiście to co zawsze w sobotni wolny dzień sprzątanie,zakupy,obiad no i drzemka ta senność jest męcząca mam nadzieję że to minie już nie długo,najgorzej jest w pracy jak mnie czasem złapie spanie a tutaj nie można sie zdrzemnąć:baffled: a w przyszłym tygodniu mam 2-gą zmianę oj będzie ciężko już to czuje:eek::eek: Dobra dziewczyny zmykam ide sie wymoczyć do wanny troche odprężyć się :-p:-D Miłego wieczorka wam życzę ;-):-D
 
Mnie minął równie przyjemnie jak Tobie;) sprzątanie, nieplanowane zakupy (szkoda nie skorzystać puki są wyprzedaże) a potem zdrowy obiadek na parze. Zamiast drzemki od 17 polegiwałam na leżaku w ogródku, a teraz zbieram się do kąpieli.
Też mam nadzieję że senność minie bo jak do tej pory to jest to jedyna ale dojść duża uciążliwość, bo ile bym nie spała i tak ciągle mi się chce (tak samo jest z siusiu;p).. a to ma wpływ na pracę.
Pozdrawiam!
 
hej
mam nadzieje ,ze i ja dolacze do waszego grona :)
W srode zrobilam 2 tesciki ,na jednym baaardzo blada kreseczka,a na drugim juz dwie (kupilam najwczesniejszy test ;) ) Mam nadzieje ,ze lekarz potwierdzi,ale wybieram sie dopiero za tydzien-dwa.
U nas rowniez pierwszy miesiac staran,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Mam juz jednego synka,w srode konczy 2 latka
pozdrawiam reszte marcowych mam :)
 
Witam nowe Panie:-)!Coraz więcej nas tutaj:tak:!
Ssabrina co do tego wymoczenia się w wannie to raczej nie polecam, bo słyszałam że w ciąży to raczej prysznicem i nie za długo w wannie-ja tak robię ;-)(też marzy mi się poleniuchować w wodzie no ale trudno)
Elena fajnie ,że potam będzie lepiej bo nie jestem przyzwyczajona do takich pryszczy:no:
Namia też nie radzę się opalać:no: .Oczywiście nad wodę można jechać i pochodzić po słoneczku ale nie specjalnie wylegiwać się.

Dziewczyny Wy też macie takie głupie myśli żeby było wszystko dobrze i dzidzia zdrowa ,bo tyle się teraz słyszy o poronieniach że głowa mała i tak się boje!:szok:Mąż się wścieka że czemu ma być źle trzeba myśleć że będzie dobrze i już.Łatwo mu gadać a ja przeżywam swoje.
Ale się rozpisałam:shocked2:Zmykam bo zaraz mamy mieć gości
Pozdrawiam wszystkie marcowe Mamusie!:-)
 
reklama
Jejku to juz marcówki są ale fajnie. Gratuluje wszystkim mamuska i zycze spokojnnych 9 miesiecy. poczatkli i koncowki sa ciezkie ale srodek najpiekniejszy ale wy to w zimie/wiosna sie rozpakujecie to upaly wam nie grozne.
Tak wiec wszystkiego najlepszego Ja to juz na koncowce naszczesci. mamusia lipiec 2010.
 
Do góry