reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Cornellka jesteś niesamowita a przede wszystkim Twoje kciuki, właśnie jestem po testowaniu... wyszły dwie wyraźne krechy:-D:-) przyznam się, że bałam się robić test zaraz po spodziewanej @, niemiłe przeżycia , a teraz mija już 9 dzień... i naprawdę będę mamą, aż łza mi się w oku kręci oczywiście ze szczęścia:-):tak:

Ssabrina, ana4, Cornellka gratuluje i ciesze się, że razem będziemy szły przez te 9 niesamowitych miesięcy! Jutro koniecznie dzwonię do ginekologa, żeby umówić się na termin, najlepiej po 10 lipca, bo wcześniej usg raczej nic nie pokaże? w moim przypadku ciężko okreslić termin, ale wypada mi jakoś w połowie marca;-) eh oczywiście mam jeszcze inne praoblemy, ale nie będę nikogo nimi zatruwać

Ściskam Was wszystkie mocno i trzymam kciuki za dziewczynki starające się, oby wkrótce dołączyły do Nas.
 
namia GRATULACJEEE :-):-) I witam w naszych jak na razie skromnych progach :-) no ale z dnia na dzień nas przybywa :-) i oby tak dalej dziewczyny :-) mnustwo fluidków dla testujących i starających się dziewczyn.
Miłego wieczorka dziewczyny :-))))
 
no to witam sie ja...też narazie nieśmiało,ale wczoraj zrobiłam test ..i są dwie kreseczki:tak: To był prezent na Piotra;-)
Właśnie zmykam do pracy..napiszę cos więcej ,jak potwierdzę przez gina:tak:
Gratuluje dziewczyny! i trzymam kciukasy za resztę!:tak:
 
Ssabrina mi wychodzi 6.03 ale zobaczymy co powie doktorka.
Widzę że mamy jeszcze jedną koleżankę-fajnie! Oby nas było jak najwięcej!
 
Witam dziewczyny :-) Witam ewa33 i pogma noi gratulacje, jak tam wasze samopoczucie u mnie nawet dobrze ;-) nic mnie nie meczy.Dziewczyny a jak wasi faceci zareagowali na widok 2 kresek? Milego wieczorka :-)
 
Ostatnia edycja:
Mój się troszkę podłamał, ale cieszy się ze mną. Pierwszy moment to był szok. Teraz jeszcze dochodzi do siebie. Samopoczucie u mnie ok. Choć czasem czuję się jakbym trampka zjadła. :-)
 
Ja się czuję dobrze ,kiedyś tylko od rana mnie mdliło i tak co chwilę prawie do wieczora-i tyle.Teraz jest ok. aż się boję na samą myśl o wymiotach (które pewnie kiedyś nadejdą):no:bo mam niemiłe wspomnienia z poprzedniej ciąży.Gorzej jest z moją skórą!:szok:robią mi się krostki i to takie ropne fuj!-nigdy czegoś takiego nie miałam,ale czytałam że niektóre kobiety tak mają.
Jeżeli chodzi o męża to chodzi dumny że spłodził syna(on tak twierdzi)-Ja się śmieje że gorzej jak mu dyndol nie wyrośnie.Czekaliśmy na to maleństwo długo bo były małe komplikacje i wreszcie jest!:-)
 
reklama
Do góry