reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witajcie Marcoweczki:-)
Gratuluje II kreseczek i spokojnych i zdrowych przyszlych miesiecy zycze, prosze o troszke fluidkow dla nas niezafasolkowanych zebysmy do Was dolaczyly:tak:
 
Witam w Marcóweczkach! Piszę tak niepewnie trochę ,ponieważ moja ciąża jest potwierdzona tylko przeze-mnie ,moje 3 testy bladziochy,spóźniającą się miesiączkę i objawy.Pozostaje tylko wybrać się jeszcze do ginekologa,ale to koło 10 lipca.Jak już potwierdzę ją to prześlę moc fluidków dla wszystkich starających się-uda Wam się napewno.My czekaliśmy prawie rok.Pozdrawiam!:-)
 
Witam wszystkie dziewczyny :-)
CORNELKA, ANA4 gratulacjeee :-):-) Więc i ja dołącze do was pare dni temu robiłam test i była 2-ga blada kreseczka @ się spóznia 5dzień więc i nie zapowiada się na to żeby się pojawiła,temperaturkę mierze rano i cały czas powyżej 37' :-) Ja i mój M jesteśmy bardzo szczęśliwi nie myśleliśmy że uda się nam przy 1 cyklu starań :-) Dziewczyny oczekujące i starające się 3mam mocno kciuki za was i mam nadzieję że za niedługo będzie nas tutaj przybywać :-)
 
Ssabrina - no to jedziemy prawie na tym samym wózku bo mi wypada dzisiaj 5 dzień spóźniającej się @.:tak: Z tego co widzę to jest nas już 4:-) Super!
 
:-):-):-)No to teraz juz jest komu pogratulować!!!!!!!!!!



Zyczę Wam kochane pięknej ciąży.By ten czas byl dla Was radosny i szczesliwy!

By wszystkie z Was dotrwały do marca,kiedy to na świat przyjdą Wasze dzieci!


Bede czasem zagladać;-);-)



Marcówka 2010.Obecnie mama 3 miesięcznego Jasia:tak:
 
no dziewczyny!! gratuluję!! już się was zaczyna więcej robić
życzę wam spokojnych i szczęśliwych miesięcy ciąży.

ja obecnie jestem przed owu, więc za jakieś 2 tygodnie okaże się czy i ja dołączę do was. a przyznam, że bardzo miło by było zostać marcóweczką

przesyłam dużo buziaków i trzymam kciuki, żeby marcówek było coraz więcej
 
Mama05-3mam mocniutko kciuki i wierze ze dolaczysz:)

Ana4 ja tez jeszcze nie bylam u lekarza ale okresu nie mam juz z poltora tyg pierwszy test ledwo widoczna roiony popoludni 3 dni pozniej z rana 2 mocne krechy :)do lekarza ide tez cos po 10lipca zeby juz byc pewna na 100%

Sabrina hehe widze ze jeszcze zadna u lekarza nie byla:)ja bylam z inna dolegliwoscia i kazal mi zrobic test i dopiero wtedy przyjsc zrobilam tego samego dnia i bach:D
 
reklama
Witam dziewczyny:-) Zgadza sie jeszcze nie bylam u lekarza wybiore sie w polowie lipca :-) juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc fasolke :-) :-).ana4 no chyba jedziemy na podobnym wozku a obliczalas sobie termin mi wyszlo tak na 5 marca ;-)
 
Do góry