reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam dziewczyny ;-) :-) ana4 pytam z ciekawosci :-) moj po pierwszym tescie bladzioku niedowiezal zbytnio ale wczoraj jak zrobilam drugi test i byl juz taki wyrazny to dopiero do niego zaczelo to docierać ze bedzie tata ;-) oczywiscie sie cieszy :-) jak wam minal dzien ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie minął płaczliwie. Jestem wściekła i rozgoryczona. A dlaczego??

Wściekła jestem jak cholera. Prosiłam mojego osiołka, aby się dowiedział jaką ma grupę krwi. No więc zapytał mamy swojej. Dowiedział się, przy czym teściowa napisała mu, że domyśla się o co chodzi. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie zawiadamiać rodzinki co i jak. I tym sposobem już chyba wszyscy wiedzą, że jestem w ciąży. Z mojej rodzinki wie tylko moja mama i nikt poza tym. Jestem zła, wściekła i wyć mi się chce.:wściekła/y::-(
 
hehe Pogma nie ma co się wściekać, chociaż ja też jestem zła jak osa, bo wczoraj wpadła do nas niezapowiedzianie mama, no i pierwsze co zrobiła po podróży to wparowała do łazienki, a tam na widoku mój teścik, no i dzisiaj telefonik i podchody, oczywiście z trudem udało mi się wybrnąć z opresji:zawstydzona/y:

SSabrinka dzień minąl mi przyjemnie, chociaż w pracy jak zwykle full roboty, ale na szczęście nic mnie nie bolało w porownaniu z dniem wczorajszym, pod wieczór co jakiś czas miałam dziwne skurcze w podbrzuszu i niezbyt przyjemny ból, poza tym mdliło mnie i czułam duże zmęczenie, ale to też wina tych upałów..

A jak wy dziewczynki znosicie tą pogodę?
i czy bierzecie dodatkowo jakieś witaminki? bo ja narazie łykam tylko folik oraz staram się jeść dużo owoców i warzyw

Ana4 mi też wyskakują jakieś dziwne krostki :baffled:, a przecież mówi się, że kobiety w ciąży mają nieskazitelną urodę :-p
 
Ostatnia edycja:
Pogma nie ma co sie denerwowac i plakac to raczej nie pomoze.A o mojej ciazy z rodziny nikt nic nie wie jak na razie:-) moj maz woli jeszcze poczekac i ja tez. namia pogoda jest bardzo meczaca chyba bardziej jak praca:-( dzisiaj bylam bardzo zmeczona az musialam sie zdrzemnac :baffled: ale nie mam zadnych boli brzucha itd i jak na razie to nie mam problemów ze skora z czego jestem zadowolona:happy2: chociaz wszystko sie moze jeszcze zmienic :tak: Jak zaczeliśmy sie starać to jadłam kwas foliowy i takie witaminy dla osob starających sie wczoraj mi sie juz skonczyly te witaminki i jak na razie to pozostaje przy kwasie foliowym,poczekam az zrobia mi badanie krwi i co lekarz powie czy bede musiala brac jakies czy nie :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
namia gratuluje:) tez mam czasem takie skurcze

ja tez biore tylko folik chociaz czasem mi sie zapomina:| nie mam glowy do takich rzeczy u mnie tez nikt jeszcze nie wie za jakies 2tyg powiemy po wizycie u lekarza z objawow to sennosc straszna w poludnie musze drzemke bo inaczej nie daje rady a tak to nic:)
 
dziewczyny gratuluję każdej po kolei:)
sama jeszcze nie tak dawno robiłam teścik:p
zleci Wam czas jak nie wiem, a po drodze czeka Was wiele zawirowań, będą buzowały hormony, później zacznie się syndrom wicia gniazda...:)
zyczę Wam cudownych 9 miesięcy!

ja już na końcówce... sierpnióweczka 2010...
 
Dokładnie dwa lata temu robiłam teścik, a teraz cieszę się 15 miesięcznym synkiem...
Dziewczny, gratuluję Wam serdecznie!!! I jedno co mogę Wam poradzić... WYKORZYSTUJCIE KAŻDĄ CHWILĘ NA WŁASNE PRZYJEMNOŚCI, BO POTEM NIE BĘDZIE JUŻ NA TO CZASU!!! Ale zacznie się czas wspanialszy...uwielbiam czas spędzany z moim kochanym synkiem, mimo, że wszyscy wkoło mówią, że on jest chyba na bateryjki, ale jest wspaniały. Wspaniałych miesięcy Wam życzę i szybkiego rozwiązania!!!!!!!!:-)
 
Dziewczyny ja jem tylko kwas foliowy no i luteina dopochwowo:wściekła/y:-niecierpie jej.
A co do nerwów to kilka dni ostatnio miałam takich ,że mnie wszystko denerwowało i płakałabym z byle powodu . Teraz jak sobie przypomnę to śmiać mi się chce z mojej głupoty ale chyba naprawdę hormony buzują .Narazie wie moja mama,siostra i kuzynka-reszcie powiem jak już się upewnię na 100%.:-)
Spanie to mam teraz na zawołanie ale ciężko się zdrzemnąć w dzień bo srajda moja zaraz mówi mamuś nie śpij!A mi oczy lecą jak coś.
 
reklama
Elena dzięki za pocieszenie, dam radę, jeszcze tylko niecałe 3 m-ce walki z krostkami;-)
Dziewczyny jutro w końcu upragniona sobota, dla większości wolna:tak: no i zapowiada się piękna pogoda, oczywiście fajnie było by jechąć gdzieś nad wodę, ale to jest też związane z opalaniem i tutaj pojawia się pytanie, czy na tym etapie ciąży można się opalać, chociaż w ograniczonych ilościach? W sumie mamy teraz tropikalne upały:dry:

Rany... idę się położyć bo normalnie padam z nóg:sorry2:

Dobranoc.
 
Do góry