reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam sie i ja u nas dzień minął spokojnie dzisiaj pierwszy raz robiło mi sie nie dobrze i mam nadzieje ze nie bedzie tak jak w ciazy z oskarkiem bo przez pierwsze 4 miesiace to była tragedia...
ANA4 ja mysle ze takie obawy chyba kazda z nas ma chociaz przyznam ze tym razem jestem spokojniejsza
buziaki dla wszystkich
 
reklama
Witam wszystkie nowe marcóweczki i gratuluję !!!

Super, że nasze jak na razie malutkie grono z dnia na dzień się powiększa, oby tak dalej :-)

Ssabrinka dzień minął mi dobrze, miałam jechać w sobotę nad wodę, ale nie dałam rady, miałam tak samo jak Ty, po zakupach, sprzątaniu i gotowaniu musiałam się położyć, bo poczułam się fatalnie, zmęczenie mnie przerosło.
Dzisiaj jednak zebrałam się i pojechaliśmy nad wodę, ale głównie chodziło mi o to, żeby się schłodzić, więc troszku popływałam, a na słoneczku byłam może niecałe pół godzinki. Poza tym mam problemy z cerą, coraz więcej tych brzydkich krostek i to ropnych :wściekła/y: Ana4 widzę, że masz podobnie, mnie to po prostu przeraża, najgorsze jest to, że podstawowe procedury w zwalczaniu tego, słabo skutkują.

No i te mdłości, po prostu mam takie napady, że jest mi niedobrze, czuje dziwny posmak w buzi, czasami szybko przechodzi, innym razem trzyma długo. Tak naprawdę to mnie najbardziej męczy. Też tak macie?

Ana4 ja tez cały czas myślę, czy wszystko jest w porządku, czy nie szkodzę maleństwu, np. pijąc słabą kawę, bo zdania są podzielone na ten temat, ale bez tego nie dam rady, ale wychodzą z założenia, że im mniej o tym myślisz tym lepiej dla dzidzi, przecież organizm sam zadba o to, żeby nic złego się nie stało i daje nam odpowiednie sygnały, znam osobiste przypadki, kiedy kobieta późno dowiadywała się o ciązy i urodziła zdrowego bobasa, a inna z kolei od samego początku " trzęsła się " ze wszystkiego i niestety poronila, trzeba to po prostu jakoś rozgraniczyć.

Trzymajcie się cieplutko :blink:
 
Witam was dziewczyny :-)
Dzień minął jak każdy poprzedni czyli spokojnie i bez zmian :-) Jak na razie nie mam żadnych mdłości ani nic w tym rodzaju i mam nadzieję że tak zostanie mi :-) jedynie ta senność mnie męczy no i mam dużo większy apetyt,cały czas czuję się głodna :eek:
Dziewczyny też mam podobne myśli co wy i chyba wszystkie kobiety w ciąży mają podobny problem,ale zazwyczaj staram się myśleć pozytywnie żeby nie zwariować od tego :tak:
Miłego wieczorka wam życzę :-):-)
 
Witam się porannie dziewczynki
Na wstępie oczywiście GRATULACJE dla wszystkich zafasolkowanych, nie mam głowy do wymieniania imion:zawstydzona/y:

teraz z innej beczki, to chyba ja miałam być tą pierwszą marcóweczką, bo dołączyłam się najpierw do lutego:-)
Dzisiaj idę do lekarza to mój 6 tydzień i mam nadzieje że już coś tam usłyszę albo choć zobaczę:tak:, trochę się naczekałam na ta wizytę, niektóre z was być może znają moją krótką historyjkę z betą:-)

Teraz trochę o dolegliwościach, muszę się przyznać, nie jestem przyzwyczajona do tego żeby jeść częściej niż 2 razy dziennie, a co za tym idzie mój żołądek tego nie przerabia, od wczoraj biorę espumisan, w ciągu dnia wyglądam jak beczka i boli mnie, a do toalety tylko rano mogę, masakra, poza tym głowa boli, mam ciągle mdłości po jedzeniu, czyli co jakieś 2 do 3 godziny narazie bez finiszu i oby tak było, jak się tylko obudzę od razu muszę coś zjeść bo głód nie do wytrzymania i tak od 5 rano. Na początku spałam w dzień, teraz jestem zmęczona ale przez te mdłości nie mogę sobie drzemać. Jedzenie w sumie jest mi obojętne, żadnych zachcianek smaków nic, może to za wcześnie...
Wiem, że niektóre maja gorzej i tym się pocieszam ale nie jest lekko, tym bardziej że wszyscy dookoła ciebie uważają że to normalne, ale qurczaki, każdy czuje się na swój sposób i przechodzi to pierwszy raz:wściekła/y:
Hehe ale wściekłego buziola wkleiłam:-D
Zapomniałam dodać o mich cycolach, urosły już chyba o rozmiar no i bolą jak dyndają:-D
Teraz czekam na wasze dolegliwości marcówek?
 
Ostatnia edycja:
hej
u mnie narazie apetyt na potege i czesto latatm do kibelka,do tego brzuch boli. Senna tez czasem jestem bardziej niz zwykle.
Wspolczuje mdlosci, u mnie dopiero ok 4 tydzien wiec pewnie jeszcze przyjda, przy mlodym mialam okropne mdlosci-szczegolnie wieczorem,okropnosc.
Oby tylko moj organizm wstrzymal sie z mdlosciami do nast.tygodnia bo w sobote imprezka urodzinowa Bartoszka i chcialabym jakos funkcjonowac :)
Druga ciaza a przezywam tak samo :) najchetniej to do lekarza poszlabym juz teraz ,zeby potwierdzic ;)
 
dzień dobry wszystkim u nas dzisiaj dzien zaczął sie o 6 :szok: nie wiem jak dam rade dzisiaj :) najchętniej to poszłabym spać ale moje dziecię niestety nie ułatwia mi tego
dziewczyny mam pytanie bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy ??
 
Witam :-)
Ja po nocce wróciłam po 6stej,wyprawiłam chłopaków do przedszkola\pracy,i położyłam sie jeszcze na chwilkę z Tosią ,i o dziwo(zawsze wstaje o 6stej!) spałyśmy do 9tej:tak:
Ale juz pomału nie daję rady ciąnąc nocnych dyzurów,mam jeszcze 7 w tym m-cu wszystkich,i idę na urlop od 23 .(i mam nadzieję,że juz po nim nie wrócę;-)
Do gina dziś mam zamiar dzwonić i umówić się .. A z objawów,to oczywiście muszę się położyć w ciągu dnia,bo nie funkcjonuję..też biust juz przynajmniej o nr.wiekszy...no i te dziwne smaki w ciagu dnia...
To miłego dnia dziewuszki...lecę,bo teściowa przyjechała;-)
 
ja biore narazie tylko kwas foliowy,
my ostatnio tez o 6-6:30 wstajemy ;/
a jeszcze 2-3 miesiace temu spalismy przewaznie do 8
cyce jeszcze nie ruszyly....
 
Dzień doberek dziewczyny :-)
Ja dzisiaj zaczynam 2-gą zmianę i nie wyobrażam sobie siebie około 17-18 tam:eek: bez drzemki cały tydzień:huh:więc z dolegliwości to mam bez zmian cały czas dziewczyny :-) apetyt duży kiedyś nie jadłam regularnie czasem czasu nie miałam więc coś czasem przegryzłam,już nie mówiąc o śniadaniu a teraz nie wyobrażam sobie siebie bez śniadania :eek: pierwsza myśl jak wstane to co by se tutaj zjeść bo żołądek mi już ściska:baffled: mdłości zero :-) cycole bolą i są twarde ale jeszcze nie urosły :-D:tak: Ja jak na razie tylko kwas foliowy biorę :-)
 
reklama
Witam :-) Jaki tu dzisiaj ruch!
Ja też tylko kwas biorę .Jak pójdę do Pani Doktor to wtedy może coś mi będzie kazała kupić.Mnie też spanie męczy i co z tego że nie pracuje jak i tak za bardzo nici z mojej drzemki przy córze.Piersi owszem bolą ale już nie tak jak z tydzień temu,no i ten głód jak tylko się obudzę.Widzę,że wszystkie mamy takie objawy.Już się nie mogę doczekać soboty -bo wtedy wybieram się do mojej ginki :yes:.Przyjemnego dnia życzę wszystkim!
 
Do góry