reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

myszowata bo nie widać czyjego posta cytuje:) a może to trzeba samemu napisac kogo sie cytuje i później dodać post??

polusia mi kiedyś dentystka poleciła paste Elmex dla dzieci 1-6 lat, z zastrzeżeniem, że dziecko musi skończyc roczek, no ale w Waszym przypadku jest spełnione :) mam próbkę tej pasty, ale jeszcze nie próbowałam
 
reklama
kalisa jak wicinasz kawałek czyjegoś posta to rzeczywiście nie widać kto go pisał, jakbyś cały post zacytowała to wtedy byłoby widać
 
nesiaa mój M to robi jak i całą wieczorną toaletę Małego tj kąpiel itp tzw przez nas spa;-)Także dokałdnie nie wiem, ale chyba dość krótko...w końcu to tylko 8 zębów:-)
 
nesiaa ja myję małej dwa razy dziennie wtedy kiedy i ja to robię a co do czasu to koło 5 minut bo dla niej to genialna zabawa :) i mogłaby tak bez końca
 
Witajcie:)

Co do szczepionki, o której pisała Myszowata, to słyszałam, że może się pojawić wysypka.
Dorotka witaj! Mój synek jest z końca lutego, ale miał się pojawić w marcu.
Heronek współczuję Ci tych nocek Kochana:(
Polusia zdrówka dla Poli! Miejmy nadzieję, że Mała da Ci odpocząć w dzień. A co do mycia zębów, to my tylko wodą, ale Szymcio nie bardzo lubi mycie ząbków:(
Wiolonczela mojego też wszędzie pełno, nie można spuścić go z oczu, bo ciągle coś wymyśla. Zabawki nie są interesujące, teraz mamy fazę na wspinanie się na wszystko, co się da.

Pogoda taka sobie, chyba będzie padać. Także dziś odpuszczamy spacer, w zasadzie od kilku dni Szymon spaceruje z babcią, a co, niech się babcia wykaże;)

Miłego dnia!
 
Witam:)

A ja jestem dzisiaj wyspana,Bartus spał cała noc do 7,teraz próbuje sie drzemnąc,obiadek mam juz zrobiony takze teraz tylko BB.Pogoda w miare moze uda nam sie na spacerek wyjsc.

A co do ząbków myjemy rano i wieczorem pasta dla dzieciaków krótko,bo on narazie ma 8 zabków i bardzo lubi myc.

Witaj Dorotka:)Mój jest z 15 lutego i na pczątku równiez usypiałam go w wózku na rekach,ale od jakiegos czasu potrafi sma w łózeczku zasnac.
heronek oby wkoncu nocki były przespane:)
wiolonczela mój narazie nie raczkuje ale pewnie jak zacznie to tez bedzie go pełno.

Zdróweczka dla dzieciaczków!!!

Słonecznego wiosennego dnia:)
 
ufff ... moje dziecie juz spi. Od jutra musze ja polozyc spac juz tylko raz w dzien bo ostatnio ciezko mi sie ja usypia drugi raz.
Ide teraz pozmywac i robic obiadek. U mnie dzis bezmiesnie czyli makaron, ser i pieczarki. A własnie dajecie swoim dzieciom pieczarki ??
słoneczko wreszcie i u mnie wyszlo wiec po obiedzie na spacerek
nesiaa My myjemy tylko raz ząbki wieczorem a raczej ona sama sobie myje ale tylko woda. zastanawiam sie tez nad pasta bo potem może nie bedzie przyzwyczajona i nie bedzie chciala ??;-)
 
reklama
Pogoda się poprawiła więc chyba pójdziemy na ten spacerek. Narazie gotuje jarzynową dla Oli a dla nas grzybową.
A co do pieczarek to grzyby nei mają żadnej wartości odżywczej więc Ola narazie ich nie jadła i chyba długo nie spróbuje.
 
Do góry