reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzien dobry,
czytam was od zawsze tzn od początku ciąży :) kilka razy was pytałam o pewne sprawy ale nigdy sie nie udzielałam ale teraz kiedy mam wiecej czasu bo siedze z corcią w domciu chetnie bym sie do was dołączyła o ile i wy macie na to ochote ?? Jeśli tak to napisze pare słów o sobie:-)
 
reklama
Hej kobitki:)

Asia to 9 miesiąc :szok: jak ten czas szybko leci wiec moze córcia sie juz tam szykuje do wyjscia!!
Heronek u nas też z jedzenim średnio. Moja jakoś nie lubi mięsa i wszelkich pszennech form jedzenia w postaci placuszków/klusek/omletów i najchetniej to by jadal suchą bułe i kaszkę a reszta ją nie obchodzi:( nawet żółtka nie chce jeść!! o całym jajku nie wspomne!! Zwariować moza z tymi dzieciakami
Ciążadorotki pewnie ze pamietamy:) napisz cos o sobie i twoim marcowym dzieciątku:)
Monia współczuje - zapalenie ucha bolące to cholerstwo jest - zdrówka dla Pawełka!!

Wczoraj bylismy poza domem 7 godz z przerwami na jedzenie z czego 5 godz typowo na dzworzu!!!!!!!KOCHAM taką pogodę:) Fryzjerek zaliczony i małe zakupy - jakieś banadami i skarki dla małej - ale bez konkretów tzn bez butów. Jak K wróci ze szpiatala to podejście nr 3 robimy!!
Miłego dnia
 
ciazadorotki Witaj i opowiadaj!:-)
kalisa to wysypka różyczkowa
karalajna powodzenia na szczepieniu - nam ospy nie dali bo ponoć nawet w hurtowniach nie mają tej szczepionki i trzeba czekać
Hej hej!Nocka u nas ładnie przespana od 20 do 6.20. My już z Franiem po śniadanku, a pogoda piękna. Trzeba iść na spacerek, zwłaszcza, że na jutro zapowiadają opady!
Miłego dnia:-)
 
Dwie osoby sie zgodziły co prawda to nawet połowa nie jest ale co tam najwyżej mnie wyrzucicie :-p
Zaczne od tego że moja Natalcia nie jest z marca. Moja krolewna urodziła sie 13-go lutego, chociaz termin miałam miec na 05.03. Nadal mnie chcecie ??
Cieżko jest pisac o sobie jak macie jakies pytania to smiało...
Moja najwieksza wychowawcza porażką jest to że usypiam ja bujajac w wózku :zawstydzona/y::zawstydzona/y:oczywiscie popełniam mnóstwo innych błedów ja to młoda mama znaczy nie doswiadczona.
mam do was pytanie techniczne gdzie sie wkleja suwaczki ??
 
Witajcie!

ciazadorotki pewnie, opowiadaj :)

Zaraz do pracy, dzisiaj noc nieprzespana...chyba pojde tylko na pol dnia i potem z Mlodym do lekarza, mysle, ze swedza go krostki na plecach - znowu cos dostal..A i dzisiaj znowu zapowiada sie sloneczny dzien :)))
 
dzis pobudka 0 5 czyli jak zwykle. moje dziecko zaczyna chodzic, wiec musze sobie dorobic oczy w czterech literach, powiem Wam wszedzie jej pełno, wszedzie wlezie, wszystkiego dotknie, kochana jest, ale ja przy okazji nie mam na nic czasu, najbardziej w tym momencie interesuje ja komputer

Dorotko witam.

Chyba musze konczyc bo moje dziecko cos mnie zaczepia bede pózniej jak zasnie
 
Ostatnia edycja:
heehe tu są terminowe marcóweczki ale nasze dzieci nam robiły figle i sie rodziły od stycznia do kwietnia :-D
Na górze po prawej stronie masz Ustawienia a tam masz Edytuj sygnaturę i wklejasz suwaczek:)

Moja porażka wychowawcza to też spanie tzn usypiaie na rękacha- na szczescie bez bujania!! Wieczoram zasypia sama ale w naszym łóżku i musze lezec kolo niej:/
 
Ostatnia edycja:
hej Ladies

Miś ekscytuje się w krzesełku więc gnam go uwolnić ... poczytam Was później :)

Teraz coffee i "pytanie na śniadanie" w tv ;D ... wyboru większego nie mam (tvp1 i tvp2 hehe) Mój dom jest nietelewizyjny, tzn był zanim Miły się wprowadził ... właśnie z tymi dwoma kanałami ;P

Miłego dnia :D
 
Ciekawe czy mi se udało z tymi swaczkami,
narazie moje dziecko spi, a ja popijam kawke i bawie sie w ustawieniach. Pochmurno u nas
Życze wszystkim miłego i slonecznego dnia.
Wpadne do was jeszcze jak mala pojdzie znow spac ...
Buziaki
 
reklama
Dzień dobry Kochane!!!
Obudziły mnie dziś dwa słoneczka :) jedno na dworze pukające przez okno i drugie które przydreptalo z łożeczka i przytulilo się do mnie :) takie to rozczulajace :)

Robię śniadanko właśnie i młodą do przedszkola odstawie przy okazji odbiore jaja na placki i tort:) potem Wiktora wyśle do szkoły i jadę do Kalisza z Franiem do taty posprzątac mu :) muszę dbać o niego bo jego straty nie zniose :( :( :( :(

Pogoda cudna. Noc taka sobie bo manny wieczorem nie chcial i zjadł kaszke mleczno zbożowa i nią się ewidentnie nie najdł :(

U nas katarek się trzyma ale chyba alergiczny będzie bo i u mnie i Oliwii się pojawia.

Nic życze Wam miłego dnia!!!.

ciazadorotki witaj :) opowiedz nam o swoim skarbie :) już po urodzinach?
 
Do góry