reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć:)Nocka super tylko tak od 20-23 kręciła się i gubiła smoczek.Ale to wina czwórek.
Wiolonczela to masz teraz wesoło:)Odkąd Milenka chodzi mam urwanie głowy, tym bardziej,że nie mamy drzwi do pokoi i wszędzie grzebie:)Stąd też przeprowadzka na dniach.
Ciążadorotko witaj ponownie. Widzę że udało sie z suwaczkami:)Moja córcia tez usypia wtulona we mnie ale zajmuje jej to max5min.poprostu wiem kiedy chce spać i wtedy ja kładę.Nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia.Uwielbiam te chwile gdy czuję jej spokojny oddech i ciepełko:)
U mnie tvn24 od rana zawsze:)a teraz dzień dobry tvn .
Polka wspaniała pobudka:)Też nie wyobrazam sobie, że mogłoby mojego Tatki braknąć, zdrówko juz nie te niestety:(
Miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
dorotko witaj, ja też od niedawna tutaj jestem ale dziewczyny są super i na pewno Cie przyjmą:) Nawet mamy podobne historie, że dzieciaczki miały sie urodzić w marcu a postanowiły wyjść w lutym hehe
a skąd jestes?? bo u mnie też pochmurno, może te same okolice??:)
wiolonczela skad ja to znam?? mojego dziecka prawie ze nie interesują zabawki, za to kable, kwiatki, szafki w kuchni, szuflady, telewizor, komputer to od tego mógłby nie odchodzic. Tez jak nie spi to mało co jestem w stanie zrobić bo cały czas musze na niego uważac...
heronek oby wysypka szybko zeszła, bo jak swędzi to napewno denerwuje Maluszka

Moje dziecko dzisiaj pobiło rekordy i wstało o 4.20 :/:/
Dobrze ze mąz sie nim chwile zajał to mogłam pospac do 6, bo inaczej nie wiem jakbym funkcjonowała. ZA to na Filipie ta godzina wrażenia nie zrobiła i zasnął dopiero przed chwilą. Ja nie wiem skad dzieci maja tyle energii :)
 
Kalisa moja Milenka z 5 lutego:)Ostatnio usypia szybciej i wstaje godzinę prędzej.Miedzy 10-11 dosypia i później koło 15 śpi godzinę.O 19 juz mega maruda, kąpiel na chwilę pobudza, kolacja i idzie spać:)
Zachmurzenie za oknem ,8stopni.Spacerek zaliczymy jak ma padać ?
 
Witam się!
U nas noc średnia. Mała nie spała od 4, zrobiłam jej jeśc o 5 i usnęł do przed 8. Szok:) Teraz tatuś wziął ją do teściów a ja ogarniam trochę dom. U nas brzydko i strasznie wieje. Dziś napewno spaceru nie będzie:(
Dorotka witaj! Mamy nadzieję, że spodoba Ci się na marcówkach:)
Miłego dnia!
 
dzień dobry kochane :)
u mnie też szaro i buro ale za to ciepło bo już 10 stopni.
nocka nie przespana poza godzinnym wyjątkiem kiedy to M wziął się zajął młodą, katar daje nam strasznie popalić, najciekawsze jest to że nie zatkany nosek jej w nocy przeszkadzał ale nie wiem co bo tyle ile ona jęczała, kwękała, nogi na mojej buzi, głowa na moim uchu, palce w oku - tragedia, ale położę się jak pójdzie drzemkować.

dziś na obiadek placki ziemniaczane z wcorajszym leczo i surówka do tego.
więcej chyba nie zrobię bo sił brak.

ciążadorotki Witaj wśród marcówek :) ja kiedyś moją Polę też usypiałam tak jak Ty tzn we wózku ale oduczyłam ją tego i teraz robi już to sama, ale popełniam za to tysiąc innych błędów :)

kalisa to pobudka o fajnej porze nie ma co :)

nic lecę na śniadanko - dziś sałatka makaronowa i ciepła bułeczka :)
miłego dzionka kochane :)
 
Kalisa moja Milenka z 5 lutego:)
czyli tak jak dronka napisała, przedział dzieciaczków marcowych jest jest dość duży :)

polusia oby Malutkiej szybko przeszło, a Ty odpoczywaj razem z nia i nabieraj sił
Ja nie wiem dlaczego, ale jak nie przespie nocy to czuje sie tak fatalnie jakbym miała kaca

pierwszy raz chcialam zacytować, ale widzę że cos mi nie wyszło:/
 
Ostatnia edycja:
Mieszkam w woj łódzkim. Niedaleko Piotrkowa :tak:
urodzinki Natalci juz sie odbyly i to dwa razy :)
W dniu jej urodzin był tort kupiony od dziadków(moich rodziców) przyszla chrzestna i to wszystko. A 5 marca urzadzilismy w restauracji jej urodzinki razem z przyjęciem weselnym. :-)
chce sie do was kochane przyłączyc bo moi znajomi nie maja dzieciaczków i nie chce ich zanudzac na smierc :blink:
moja córka własnie probuje zdjac mi spinke z włosów auc ...
A nasza nocka tez nie byla fajna 0d 2.30 niespalismy do 4.30 a wstala juz o 5.50 ... zapałki w oczy i kawa :tak:
 
dziewczynki moje mam pytanie : czy używacie jakieś pasty do zębów dla dzieciaków. bo tak się zastanawiam bo mała tak ładnie daje soboe umyć zębole a potem jeszcze sama szoruję że myślałam aby jakąś pastę jej kupić i tym myć. poradźcie coś :)
 
reklama
polusiu ja tylko wodą myję Małemu ząbki. Konsultowałam się w tej kwestii z naszą panią stomatolog i jej zdanie jest takie, że te pasty dla dzieci bez fluoru są nic nie warte, a na te z fluorem nasze dzieci są za małe, ale zapytaj swojego dentystę przy okazji- ciekawe jakie on ma zdanie
 
Do góry