reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Polusia siade przy południowej kawusi i napisze Ci parę przepisów obiecanych. Przepraszam ale wczorajszy dzień mnie dobił lekko.
Nawet nie nadrobiłam Was :(
U nas wszystko ok. Franek przegina z jedzeniem bo jadłby non stop a byłam u koleżanki co ma rowiesnika Frania i w ciągu czterech godzin zjadł kosteczke banana bo ona kroi mu go i jedna chrupke kukurydziana. A mój Franko od rana, manne, jogurt, jajecznice, pełną miseczke suchych płatków kukurydzianych i pełną butelkę picia. ..

Idę ogarnąć trochę i na południe wrócę na bb. Frano padł. :) spokoju troche bo tak na dworze a że siatka zwinieta to mamy teraz wspólne podwórko :( z T.więc wolę iść na spacer.
 
reklama
Witam Was ciepełko:)

Ach jak fajnie miec M w domku,pomaga we wszystkim.Mam chwilke M mył okna u tesciowej a teraz dach od garazu.W nocy Bartus wali sie o szczebelki głową płacze jakby poduszka parzyła.Na początku popłakał jak widział M ale pózniej juz sie ładnie bawili.Całymi dniami nas nie ma pogoda puki co dopisuje,wczoraj bylismy w ikei kupilismy bajerke zeby synek ze schodów nie spadł,bo tam on najszybciej u mnie dojsc.Bartus odpukac jest zdrowy.

Zdróweczka zycze Wam i dzieciaczkom!!!

Dobrego dnia:)
 
Czarnulka - byłas u pulmonologa?
Madzia - fajnie że mas zteraz pomoc :)
Polka - moja je mało, ale bym się cieszyła jakby jadła tyle co Franek
 
witam sie i ja :-)
my juz spacer zaliczyłyśmy, zakupy też, teraz Ol śpi, a ja na bb, chociaż powinnam posprzątać nieco. chociaz myśle tak sobie, po co mam teraz sprzątać, do świat bedzie to samo, więc ogarnę po łebkach i jutro posprzątam na święta. albo pojutrze. alez mi sie nie chce ;-)

wiecie co, wczoraj taki ciepły dzień był, Ol tylko w body z krótkim, koszulce z krótkim i całe plecy ma w potówkach :baffled: nie wiem, jak ja mam ja ubierać. dzis pewnie dojdzie więcej, bo rano nałożyłam jej jeszcze sweterek, bo chłodno było.

kupiłyśmy Olci strój kąpielowy :-) ciekawe, jak bedzie w nim wyglądać ;-)
 
My juz po spacerku, przepiękna pogoda :) Młody śpi a ja pije herbatkę bo w domu jest zimniej niz na zewnatrz i jakoś siedzac zmarzłam:/

ionka no z tym ubieraniem to też mam mały problem, bo w słoncu gorąco, ale w cieniu jak zawieje to juz tak ciepło nie jest, jak jedzie w wózku to sie nie rusza wiec moze mu byc chłodniej, ale znów jak go wysadze to zaczyna biegać i od razu rumience na buzi. ehhh dylematy ....
madzia ciesz sie mezem ciesz :)
yra czyli jednym słowem z twoich słów można wywnioskować, że z 2 dzieci z mała różnica wieku można sobie spokojnie poradzic :):) jest to bardzo optymistyczne :):)
 
Witam się! My już po małej wycieczce i po długim spacerze. Ola dopiero zasnęła. Mam nadzieję, że długo nie pośpi bo potem będzie problem z nocnym zaśnięciem a w planach mam odświeżenie kolorku na włosach:) Posiedzę chwilę na all i zmykam do pokoju Oli bo kupiłam jej dywanik i trzeba go zainstalować:p Szukam stroju kąpielowego thaniki (chyba tak to się nazywa??!! chodzi mi o majteczki i koszulkę). Może któraś z Was widziała coś fajnego?
Yra super się ciebie czyta. Widzę, że jesteś szczęśliwa i niezbyt zmęczona. Super!!
 
hejoł
ale znow jest pieknie na dworze (polu - dla tych z poludnia;))
Franio wydelegowany z tata na spacer a ja zaczynam sprzatac echhh
obejrzalam dzis na VOD nowy odcinek USta Usta no i polowe przeryczalam :((( nie wiem czy ktoras z Was to oglada, ale odcinek po prostu masakryczny:(((
 
hejka

jak ubieracie maludy

u nas 20 stopni mlody w dlugim rekawku smiga bez czapy, i spodenki bez rajstopek :) ale ma radoche

za kilkanascie godzin mlody ma rok. Płakac mi sie chce...ze to juz. ahhhhhhh moj duzy mały człowiek :))

milego dnia kochane ja tylko nachwile bo ciagle cos robic trzeba...a rodzice opuscili nas na 10 dni wiec bounce na calego:D
 
wróciłam z lotniska - mała nie wiedziała gdzie ma iść bo tyle ciekawych rzeczy tam było- pobiegała trochę a teraz próbuje zasnąć :)

mysza a co w tym odcinku się podziało?

yra oby tak dalej tak sielanka była :) tego życzę :)

pędzę powiesić pranie a suche zdjąć ze sznurka :)
 
reklama
Do góry