reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dziekuje warszawiance za opinie. I chyba tak zrobie. Wole placic wiecej i nie moc sobie odlozyc, ale chociaz zyc spokojniej.

Spoko:-) Nam tyle wystacza na samo życie, do tego jakieś extra wydatki i wypłaty już nie ma:eek: ale lepsze to niż użeranie się z rodzicami:rofl2: Do tego masz ten komfort ze jesteś na swoim i to ty jesteś panią domu i nikt twojego spokoju nie bedzie ci zakłócał...no chyba ze sąsiedzi lub teście ale tylko z zapowiedzianą wizytą:-D Wiec lepiej być na swoim, trochę biedniejszym ale mieć spokojną głowę :-D
Nam najwięcej idzie na benzynę bo mąż ma do parcy codziennie w obie strony ok 90km :wściekła/y:
Ok mykam trochę posparzatac i zajrze potem :-)
 
Witam sie.Jestem wyspana spałam do 10,jeden raz zaliczyłam kibelek i też szybko sie położyłam,bo przed 22.Troche posprzątałam,a teraz moge klikać z Wami.Na 17tą do kościółka msza za teścia.Moje małe chyba teraz wypoczywa,bo w nocy dał popalic.Missiiss1301 bardzo dobry termin kwiecien,gratuluje udanej decyzji,ja w kwietniu 14 mam urodzinki zycze żeby juz była fasolinka w brzusiu.
 
:wściekła/y:a ja już ze zości nie moge, tego szefa mojego bym rozniosła , spaślak pazerny składek nie opłacał a miał nie duże bo na umowie miałam 550 zł ! a i tak jestem na L4 lecz zus mi nic nie placi, zero kasy, a chciala bym mieszkać sama a nie z rodzicami , niestety musze wrócić do nich bo mój jak już pisałam bezroboty wiec wynajmować nie możemy, a u niego nie moge mieszkać bo mama jego sie nie zgadza eee:no: co za chore relacje


ciesze się że od poniedziałku będę chodzić do szkoły rodzenia chociaż to :sorry:
 
kurcze coraz rzadziej do was zagladam ale jakos tak nie moge za czesto :sorry:
dziekuje za zyczonka w formie fasolki na prezent slubny bardzo mis ei to spodobalo :tak:
narysowalam dzis Antosiowi aniołka... jak zrobie fote to wkleje

milego dzionka i weekendu kochane brzuszki
 
hej dziewczynki,
u mnie nocka dłuuuuga i spokojna :-) tylko raz na siku i od razu zasnęłam :-)
no i dopiero po 11 zwlekliśmy się z łóżka :-D
dopiero po śniadanku: herbatka owocowa, bułeczki z białym serkiem i dżemem, sałatka owocowa :-)

:wściekła/y:a ja już ze zości nie moge, tego szefa mojego bym rozniosła , spaślak pazerny składek nie opłacał a miał nie duże bo na umowie miałam 550 zł ! a i tak jestem na L4 lecz zus mi nic nie placi, zero kasy

Candy- mi się wydaje, że pownnaś dochodzić swoich praw! przecież to, że dureń nie płacił jest nielegalne!
złóż na niego skargę, niech pójdą i go skontrolują, tak nie może być, że dziad sobie oszczędza, a matka z dzieckiem nie ma za co żyć!!
nie miej skrupułów, on nie miał i dalej ma gdzieś.



dziś wieczorkiem usg, ale jakoś w ogóle nie myślę o tym, nie stresuję się, nic... czytając Was, dochodzę do wniosku, że coś ze mną nie tak :eek:
 
Wiecie z reguły nie marudzę ale dzisiaj coś mnie brzuch kłuje na wysokości gdzie jest dziecko...nigdy takich bóli nie miałam,te kłucia są dziwne...też coś takiego mieliście???Na wszelki wypadek mąż kazał mi się położyć.
 
KAMIKAA - dziekuje za odpowiedz :) wiesz tylko ja ciagle czuje te ruchy jednak mimo wszystko, tylko jakby slabsze..nie wiem moze sie do nich przyzwyczailam i wydaje mi sie tylko....ehh ja to sie najbardziej obawiam tego, ze 3 tygodnie temu bylam szczepionka na Ah1N1 i teraz tak o tym glosno o szkodliwosci tej szczepionki ze sie obawiam czy Niuni nie zaszkodzila...A wizyte u poloznej (tutaj nie odwiedzam ginekologa, taki kraj, takie zasady) bylo wszystko w porzadku, serduszko bilo bardzo mocno, tetno 150, nawet jak kopalo to nie dosc ze czulam mocno to slychac bylo w tym detektorze tetna plodu....teraz tez niby kopie no ale czemu lzej, to chyba niemozliwe, ze juz ma mniej miejsca ;/ ponoc miedzy 24-28 tygodniem ciazy dzieci w brzuszkach sa najbardziej ruchliwe, to jak to jest ten czas, to co ja bede sobie myslec jak zacznie sie ruszac jescze delikatniej i jeszcze mniej po 28 tygodniu...Ehh no nic mi nie pozostaje jak to co praktykuje do tej pory - po kazdym posilku klade sie plasko na plecach i czekam na ruchy no i zawsze sa, raz slabsze raz mocniejsze, ale nie az tak mocne, ze mi brzuszek sie trzesie jak dotychczas byly...
Ok juz nie mysle o tym bo bzika dostane, apropo Twoich skurczy, probowalas dietki bogatej w magnez? Jedz wiecej pasztetu z chlebkiem, szpinak, ogolnie warzywa zielone no i czekolada gorzka jak najbardziej :) A i lekarz przepisal Ci jakies tabletki? Ja bralam Aspargin jak mialam skurcze, tyle ze to byly skurcze macicy ale przy kazdych w ciazy mozna go stosowac.
 
reklama
A mojego wogóle niema i musze sie nacieszyc sobą,albo teściową:no:,naciesze sie nim w święta.Ja takich kłóc nie miałam,ale mam nadzieje,że to nic poważnego zrób tak jak Ci kazał M i sie połóż może przejdzie:tak:
 
Do góry