reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ale dzisiaj urodzaj porodowy :szok:

Madzia, trzymajcie się wszyscy. Na pewno będzie dobrze!

Kingusia ja się zastanawiałam co u Ciebie, dwa tygodnie na wywołanie:szok:debile, urodzisz jeszcze w tym tygodniu, gwarantuje:-)ja zero symptomów porodu, byłam dzis u lekarza, jutro termin, a w piątek o 8 rano do szpitala na wywoływanie.
Ja akurat uważam, że wywoływanie 2 dni po terminie to głupota jeżeli nie ma wskazań.
 
reklama
hello! dzisiaj dopiero wyszlismy ze szpitala. w wolnej chwili napisze co i jak, bo teraz pisze jedna reka, a na drugiej mam Olka, który wlsnie ssie cyca :-) Pozdrawiam!!!!

P.S. Ale sie nas juz duzo rozpakowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
madzia84 napewno pomodle się za Twojego synka, to bardzo ciężki dla Was czas ale napewno będzie dobrze wierze w to z całych sił. Trzymaj się cieplutko.
 
Madzia trzymam kciuki by wsio było w już lepiej..

a ja jakoś nie mam siły nic pisać... kto mówił, że przed porodem przybywa sił... :sorry2:

tyle dzieciaczków - oj zaczęło się na dobre :laugh2:

Może jutro podejde na IP z tym cisnieniem (tak mi kazała położna). Bo cały dzień mam podwyższone, ale to co miałam wczoraj to sama położna powiedziała, że nie wolno tego olać.
 
A nic nie mówili ze od paciorkowca,jutro sie wszystkiego dowiemy.Karmic tez juz nie karmie bo mały ma kroplówke pokarmu juz prawie nie mam.Jest Nam bardzo cięzko od początku jak sie urodził same problemy ze zdrowiem dlatego ze jest wczesniakiem.Jak widziałam jak go reanimuja pekało mi serce kazali mi wyjsc.Bardzo sie ciesze ze mam tutaj męza wspieramy sie nawzajem.Boze dlaczego Bartus przeciez to takie słodkie dziecko,niedośc ze w ciązy miałam problemy to jeszcze po ciązy z moim Kochanym synusiem.Bóg jest czasem niesprawiedliwy.:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
hello! dzisiaj dopiero wyszlismy ze szpitala. w wolnej chwili napisze co i jak, bo teraz pisze jedna reka, a na drugiej mam Olka, który wlsnie ssie cyca :-) Pozdrawiam!!!!

P.S. Ale sie nas juz duzo rozpakowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nareszcie Mirosia :) Nawet dzis o Tobie pisalam. Czemu tak dlugo byliscie w szpitalu? Jak sie czujecie?
 
O ja a się nam marcóweczek rozpakowało :tak:

Ramari, Izula i Patinkakrk super że już macie dzidziusie przy sobie :-D

Ja ide się położyć bo rano jeszcze musze iść siuśki zanieść i morfologie robić a wieczorkiem do gina, :tak: pipka wygolona po ciężkich zacięciach regeneruje się :-), kostki mam jak słoń a do tego popsułam właśnie ciśnieniomierz - nie wytrzymał presji.
Dobrej nocki dziewczynki.
 
Madziu nie czesto sie udzielam na forum, ale trzymam za Was mocno kciuki. Wszystko bedzie dobrze.

Madzia trzymam kciuki by wsio było w już lepiej..

a ja jakoś nie mam siły nic pisać... kto mówił, że przed porodem przybywa sił... :sorry2:

tyle dzieciaczków - oj zaczęło się na dobre :laugh2:

Może jutro podejde na IP z tym cisnieniem (tak mi kazała położna). Bo cały dzień mam podwyższone, ale to co miałam wczoraj to sama położna powiedziała, że nie wolno tego olać.

Milkshake - jakie masz ciśnienie? Bo ja dzisiaj nie za dobrze sie czułam i miałam coś ok. 130-140/80-85. Z takim tez powinnam jechac?
 
reklama
Do góry