reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Madzia-z całych sił wierze,że synek wyzdrowieje.Bądźcie silni.
Ja dopiero się pojawiam na moment bo cały dzień mam męczący i zabiegany.Na szkole rodzenia poćwiczyłam,mimo,że dziś źle się czuję...dobrze,że wyniki mam dobre bo zrobiłam.Czyli puchnę całkiem naturalnie,taki urok ciąży.Pozdrawiam cieplutko.Miłego wieczoru.
 
reklama
tu nie robią KTG, zbadała mnie i brzuch , czyli ciśnienie, mocz i tętno dzidzi i macała brzuch i jest ok...
i niestety jak się nic nie ruszy to 14 marca jakoś wywołanie...

to mam nadzieje ze sie cos ruszy:tak: bo wspolczuje strasznie takiego czekania, sama juz czekam i jestem strasznie niecierpliwa...:baffled:
a kazala jeszcze przyjsc w miedzyczasie?
 
O 19 mąż dzwoni do nich do szpitala i sie okaze co z nim tak sie boje bardzo.Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ja tez lecę, jakoś nie mam nastroju, bo myślę o Bartusiu Madzi:-:)-:)-(

poza tym muszę zrobić kolacje, bom głodna jak wilk, no i poczekam na Fox Life na Chirurgów, a potem lulu

do jutra mamuśki
 
reklama
Do góry