reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hmm, zmienię gina i to napewno. Nie założył mi jeszcze mi karty ciąży (na drugiej wizycie miał założyć) i to chyba nawet dobrze, bo znajoma mi poleciła takiego ginekologa, ponoć bardzo dobry i zchęciąć udziela informacji. :tak: W poniedziałek od niego przedzwonię... :blink:
Moje włosy to jedna wielka szopka, jak wstaję to są tak sterczące jakbym cały lakier na włosy spryskała, a jak dojdę do ładu to nieraz wyglądają jabym z tydzień nie myła...:no::angry:
 
reklama
cześć :-)

Jak mu się spytałam czy teraz będzie się mną opiekował przez całą ciąże, to wymamrotał coś pod nosem że chyba zgłupiałam czy coś. :wściekła/y::zawstydzona/y:
Boję się co powie mi na następnej wizycie. :no:

co?? jak tak mógł powiedzieć?? :baffled:
a to państwowy czy prywatny?
bo jak prywatny, to już do końca nie rozumiem! :confused:
jeśli tak podchodzi do tego wszyskiego, to pewnie lepiej zmień lekarza.

Dziewczyny a wiecie jak jest z farbowaniem włosów w ciąży?? Qrcze średnio musze farbować co 3mce i już powinnam sie wybrać do fryzjera!! Ale może dla dobra naszej dziecinki przeczekam 1 miesiąc by w ciązy tylko z 2 razy zafarbować ..bo farbnąć się muszę:/

myślę, że może nie tyle chodzi o chemię, bo teraz są jakies nowoczesne farby, najwyżej zapach Ci może przeszkadzać ;-) no i to, co dziewczyny pisały, teraz hormony w nas buzują, żebyś nie wyszła z zielonymi włosami :-p

echhh, jak miło... :-) sobota :-) postanowiłam, że dziś nic nie robię! :-D
 
A do mnie teście o 3 przychodzą na obiad, a nie wiem co ugotować... :confused: Chyba pójde zrobić jakieś szybkie zakupki i pomyśle co tu by ugotować. Normalnie mi z głowy wyleciało że maja przyjść, teraz maż mi przypomniał. :zawstydzona/y:
Taki pokręcony dzisiaj jest ten dzień. :baffled:

a to państwowy czy prywatny?

Państwowy. Z początku myślałam że jest normalny, ale teraz isę na nim przejchałam... ;/
 
Ah.. przypomniałas mi o takiej książce:-)"Secret" czytałyście może?Tam jest wszystko o sile umysłu :tak:Normalnie niezła. Przeczytajcie sobie:tak:Tylko mnie troche denerwowała bo cały czas w kółko to samo jest napisane tylko innymi zdaniami;-):-DAle przebrnęłam przez nią:tak:Inni co ode mnie ją pożyczali to mowili, że extra, także zdania podzielone



Ja oglądałam film na podstawie której powstała ta książka Secret, niektórym strasznie się podobał. Ale ja mam mieszane uczucia co do niego, dla mnie to on trochę za długo trwał i jedno i to samo mówili

Jeśli chodzi o film to przebrnęłam chyba przez 15 minut tylko, od książki od razu mnie odrzuciło, choć generalnie książki uwielbiam :-D

Dziewczyny a wiecie jak jest z farbowaniem włosów w ciąży?? Qrcze średnio musze farbować co 3mce i już powinnam sie wybrać do fryzjera!! Ale może dla dobra naszej dziecinki przeczekam 1 miesiąc by w ciązy tylko z 2 razy zafarbować ..bo farbnąć się muszę:/

Z farbowaniem włosów jest całkiem normalnie. To nie to co kiedyś, że na rynku był jeden rodzaj farb i składały się głównie z amoniaku, który faktycznie mógł szkodzić w takich ilościach. Ja farbowałam ostatnio i nie narzekam. Wręcz przeciwnie - włoski mi odzyły i przestały tak wypadać. A używałam tej samej farby co zawsze :tak:
 
Najpierw był na 4 marca. Teraz według om (ktoś mi wcześniej źle policzył, a sama nie liczyłam) wychodzi na 25 luty, a z usg na 28 luty :-)

Ps. Kingusia, a kiedy miałaś ostatnią @?
 
Tabasia, przypomniało mi się, że chciałam się jeszcze odnieść do twojego postu nt Ujastka (pewnie dlatego coś się pokiciało w cytatach ;-)). Ja miałam zamiar rodzić na Ujastku Karolka (chodziłam tam do szkoły rodzenia, na KTG, miałam zniżkę na ZZO), ale jak przyszło co do czego, to się okazało że nie ma miejsca i musiałam na szybko coś innego wymyślić :szok:. Tam w ogóle jest straszna masówka teraz, dziewczyny narzekają na opiekę - podobno wszystko robią w pośpiechu, na "odwal się", wypisują w drugiej dobie, a po CC w trzeciej... Jakoś się zniechęciłam do tego szpitala, chociaż warunki "bytowe" rzeczywiście mają dobre :tak:

Zaczelabym sie zastanawiac, czy nie bylam u Ciebie Blueberry w odwiedzinach, bo kolezanka tez urodzila Karolka jakies 2 lata temu :-D No, ale piszesz, ze na Ujastku nie bylo miejsc, a moja znajoma ma na imie Magda :-)
Ja sugerowalam sie opinia o tym szpitalu z przed dobrych kilku lat :-) Szkoda, ze tak sie pozmienialo... Echhhh....
 
reklama
Do góry