• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marzec 2009

reklama
Ja juz po wizycie wszystko ok tylko te wstrętne cisnienie jak zwykle:wściekła/y:
Usg nie miałam ginka stwierdziła że najlepiej jak zrobię między 20 a 22 tygodniem wtedy dla nich jest to najlepszy czas na sprawdzenie co dzieje się z dzieckiem ale ja za niecałe 3 tygodnie wyjeżdżam i ten termin mi nie pasuje więc kazała zrobić przed wyjazdem czyli będzie 19 tydzień i tak zrobię a w 22 zrobię sobie już prywatnie usg 3D i tak miałam w planie zrobić więc będzie oki :-)Dostałam jeszcze skierowanie na badanie krwi i moczu.
 
a ja wrociałam wsciekła z badan...okazało sie ze musiałam zapłącic 35 zł za badanie krwi na grupe....miałam juz kiedys ozanaczana, ale nie mam tej katrki z laboratorium i musiałam powtórzyc...i wg tego co jest na wykazie NFZ powinnam miec to za darmo w ciazy-a zapłaciłam 35 zł.....niby nic, a sie wkurzyłam
 
Modroklejka - masz rację, oznaczenie grupy krwi w ciąży powinnaś mieć za darmo - ja tak miałam bez żadnego problemu.

Trzymajcie kciuki dziewczyny, jutro idę do gina. Nie wiem, czy mi zrobi USG - choć też bardzo chciałabym poznać płeć, a przede wszystkim jak widzę Dzidziusia, który się rusza, macha rączkami i nóżkami to się jakoś uspokajam :-) No ale zobaczymy. Przynajmniej mnie zbada i zinterpretuje wyniki badań (kolejna morfologia i mocz) - jeszcze ich nie widziałam, bo dostanę na miejscu.

Mam nadzieję, że napiszę jutro do Was z dobrymi wieściami.

Strasznie dziś senna jestem, w pracy myślałam, że zasnę na stojąco, po powrocie do domu zrobiłam szybki obiad i poszłam spać:-)
 
moze ja jakas dziwna i drewniana jestem ,ale ja jeszcze nic nie czuje...moze jakies delikatne bulgotanie, ale nie moge za nic stwierdzic ze to dzidziol....
 
reklama
modroklejka, dokładnie, powinno być za darmo :tak:
anita&maciek, ja mam ruchy od dawna, teraz coraz mocniejsze - wczoraj wieczorem tak się dzidziuś wiercił, że brzuch miałam "kwadratowy", pępek mi raz wychodził do góry raz się zapadał, komedia po prostu :-D i kopniaki od czasu do czasu w różne strony brzucha dostaję
miotlica, trzymam kciuki

a taki artykulik sobie przeczytałam - nie ma jak przymus "bycia modnym" :sorry2: Przyszła mama ma być sexy - - Chcę być Mamą - Onet.pl Dziecko
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry