Miroslava1979
Szalona Żoneczka ;-)
Vinniki, super wieści:-) U mnie na brzuszku też sporo tłuszczyku, ale przynajmnjej nam maluchy zimą nie zmarzną;-)

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

widocznie nie lubi kobiet w ciązy![]()


Jem obiad i znow w teren-tym razem spokojny spacer w parczku bez wydawania kaskidziweczyny!
napisałam do Aletki w sprawie moderowania naszego watku-zauwazyłam ze inne miesiace maja moderatora wybranego z posrod siebie i pomyslałam ze dla nas to tez dobry pomysł.....pomyslałam ze skoro siedze w domu to moge sie tym zajac....co wy na to?
a moze jest ktos inny chetny?
przykre to ale prawdziwe.