• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marzec 2009

hejka

mam nadzieje ze wkomcu skocza sie te przeziebiennia wstretne...

wczoraj poczulam a reku kopiaka maluszka taki lekki ale na 200% pewna jestem ze to to...

wyjedzam dzisiaj wiec odezwe sie pewnie za tydzien....


sloneczych di zycze marcowkom...
 
reklama
Hej u nas tez kiepska pogoda nic sie nie chce:-(
Siedze w domku i nuda sprzatać się nie chce zrobiłam tylko po drodze z zrówki zakupy i sobie śniadańko i nic więcej mi się nie chce

Od kilku dni czuje już wyraźnie kopniaki maluszka, jak sie przekreca i zmiania pozycje a najbardziej jak sie kładne wieczorem do łóżka szaleje niesamowicie:tak::-D coś pięknego!!!!
Mam nadzieje że już niedługo i bedziemy wiedziec płeć dzidzi

Teraz to mam jakieś obawy co do porodu strasznie zaczęłam się tego bać:szok: nie wiem czemu ale tak mnie to dopadło masakra
Też coś takiego macie czy to tylko ja tak się histerycznie boje?????????????????:baffled:
Witam nowe marcóweczki coraz więcej nas super:tak:
Pa
 
A co do znieczulenia to daja to czy juz nie ma byc tego???? cos slyszlaam ze kobiety teraz maja rodzic bez znieczulenia ?????? obowiazuje to juz we wszystkich szpitalach masakra hehe
 
Truda23 mi się cos zdaje że oni chcieli wprowadzić bezpłatne znieczulenie tak jak jest w innych państwach tylko oczywiscie im to nie przeszło,ale znieczulenie chyba jest chyba go nie wycofali :baffled::baffled::baffled:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry