reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Miroslava no tez ja trzymam mocno kciuki i gratuluje kochana..

Ja moze tez tu dolacze,,bynajmniej bym chciała,,ale obadamy...czekam do 10 tego,bo tetsuje wtedy,
buziaki
 
Witam serdecznie!!!
też jestem marcóweczką. 6 tydz. i 4 dni dopiero. Strasznie sie boje bo to jeszcze takie maleństwo. Mało nas tutaj jak na razie, wiekszość pewnie jeszcze nie wie, że jest w ciąży,,,, ale już niedługo.
dziewczyny kiedy wybierać się na USG?mój gin powiedział mi, że mam iść w 12 tyg ale ja bym chciała wcześniej zobaczyć tą małą fasolkę. i co teraz ... chyba nie wytrzymam.

 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, ja byłam wczoraj u ginka i odrazu zrobił mi USG, no fasolki jeszcze nie było widać, ale pęcherzyk ciążowy rośnie:-)

Ewcia, czekamy na testowanko:-)
 
Miroslava - S u p e r.
jeszcze troche a maluchy będą nam machać swoimi małymi paluszkami przez ekran. niech tylko troche urosną.
 
Siemka:)
Witam szczesliwe marcóweczki:-)
Ja z mezem i nasza fasolka,chyba tez do was dolacze,roblam dzis tescik i wyszly mi dwie kreseczki:tak: to po raz drogi mage cieszyc sie tym wynikiem,ale niestety zeszlym raze nam sie nie powiiodlo:-(..ale jestesmy optymistycznie nastaweieni do faktu iz moze tym raze uda nam sie zostac rodzicami:rolleyes:
 
Anitko, ja straciłam moje aniołki już dwa razy, ale powiem Ci, ze to forum mi bardzo pomogło, w a szczególności wątek ciąża po poronieniu. Jak masz jakieś pytania to zajży tam:tak:

A tak wogóle to GRATULUJĘ!!!:-)


Coraz więcej nas tutaj:-)
 
reklama
Witam Miroslawa!!
Milo poznac bratnia dusze,ktora mnie dokladnie rozumie..
dziekuje za wsparcie i Ci rownież GRATULUJE;-)!!!
Pozdrawiam serdecznie..

Ps. jak sie zmienia podpi bo zapomnialam??:confused:
 
Do góry