reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nika81 mam nadzieje ze juz jest OK moja droga.Dobrze ze wizyte masz juz jutro, dasz rade ale jakby cos sie dzialo i tej nocy to lepiej jedz na pogotowie,nie czekaj.
Wierze jednak ze bedzie dobrze:tak:
Uczulenie wokol pepka?Moja kumpela tak miala od rozciagajacej sie skory na brzuchu-za kilka dni dostala wokol pepka rozstepow,ale u Ciebie to moze byc cos innego-cos blahego lub wrecz istotnego wiec tez pokaz lekarzowi.
Co do artykulu "przyszla mama ma byc sexi" hihi no ja wlasnie mam tak,ze zdecydowanie nie chce wygladac na zaniedbana.Mimo ze z powodu nisko osadzonego lozyska mam lezec to NIGDY nie leze w lozku w sypialni w poscieli nie daj Boze w pizamie/szlaforku tylko przed TV w salonie pod kocykiem w jeansowych rybaczkach i tunice:tak:Oko umalowane,wlosy zrobione (wlasnie,musze isc do fryzjera zrobic odrosty bo ostatnio robilam w 13 tc).Jakies takie mam poczucie ze wszystko jest normalnie,jak dawniej i moj stan niczym sie nie rozni a juz na pewno nie jest "chorobowy".Jedyne na co sobie pozwalam czasem to ciazowe dresy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
tej nocy juz nie będę ale napewno juz nic mnie nie będzie bolalo ;) jutro nie mam wizyty poprpstu idę gdzie mnie przyjmą i odbieram swoje wyniki badań ostatnie. Gdzies musze pojsć dopiero w czwartek mam wizyte 1 u nowego lekarza b kompetentnego także wiem że się uspokoje na bank i pewnie juz jutro ... Nie cche nawet o tym myslec ze co kolwiek mogło by sie stac :(((((
 
Nika to super ze juz lepiej sie czujesz:-)
Dziewczyny ja tez tak mialam wczesniej ze przewaznie wieczorkiem czulam dzidzie,tez sie troche martwilam.Teraz jest troszke inaczej tzn.jak jestem w pracy cos tam robie to malucha nie czuje:-(ale tylko jak pojde na przerwe to wtedy zaczynaja sie dzikie harce.
Jak mam dzien wolny to dzidzia daje duzo czesciej znac o sobie.

U nas pogoda do bani....deszcz....
Siedzimy w domku i sie nudzimy:-(
 
Witajcie pod koniec niedzieli!

widze ze już część niedługo idzie podgladac maluszki-tylko proszę zdawać realcje!
ja ide 27.10!

a jak imioka? powybierane? jakies propozycje? a moze ktos tak jak emcia i ja juz ma pewniaki? dajcie znac - dopisze do listy!

buziaki na niedzielny wieczór!
 
tak juz dobrze jest ale się i tak martwię dopuki nie usłysze od lekarza ze nic zlego się nie dzieje to się nie uspokoje jestem spięta i się boje co mam poradzić na to boje i juz
 
witam :-)
mordoklejko u nas płec możliwe że jutro coś będzie wiadomo w tej sprawie :tak: choc nie nastawiam się, czy akurat będę miała usg a jeśli tak czy maluszek zechce się ujawnic ;-) a co do imienia to dla dziewczynki (już od pierwszej ciąży) zuzia a chłopiec może mikołaj (mi i tymciowi podoba się antoś ale mężowi źle się kojarzy ;-) )

kurcze pisałyście coś o szkole, ja jużkiedyś rozmyślałam co to bedzie jak tymcio pójdzie do szkoły że chyba będę musiała z nim od początku przerabiac materiał żebym też się uczyła i umiała mu pomóc :baffled:

nika mjestem dobrej myśli że wszystko bedzie ok :tak:

co do ruchów to od 2 tygodni wieczorem czuję delikatnie a od kilku dni np jak siedzę długo przy kompie to dzidzia się denerwuje ;-)
 
dzieki za dobre słowo tez mam taką nadzieję jutro pojde do lekarza nie wiem czy do mojego uda mi sie dostac ale gdzie kolwiek się napewno dostanę to powiem co i jak a teraz dobranoc wam bo nie spałam cała noc i padam
 
nika...najwazniejsze to zachowac spokój....

kredka...zuzia-sliczne, ja tez jesli chłopiec chciałabym antka lub mikołaja ale małz kreci nosem i chce jurka....

maniulka...a kiedy idziesz podgladac?

anita&maciek....przeczucie silne-moze sie sprawdzi? kiedy idzicie podgladac?
 
reklama
hej kobitki,boze tak dawno mnie nie bylo ze nie wiem kiedy to nadrobie.u mnie ok,tylko podbrzusze nadal boli ale moj gin zapisal mi aspargin i stwierdzil ze wszystko ok i on nic nie widzi,ale na usg jezcze skierowania mi nie dal mimo zalecenia,bo mam b.nisko lozysko. Bylam tylko raz na usg w 14 tygodniu. zimno dzis strasznie,a musze isc na poczte wyslac zwolnienie. Buuu
:wściekła/y:
 
Do góry