reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ja nawet nocnika jeszcze nie mam :zawstydzona/y:

Sara my też mamy te zabezpieczenia do gniazdek i sa ok i nne te na szafki też kupiliśmy :tak:
 
Mój dostanie nocnik na roczek (oczywiście między innymi;-)), także dopiero potem będą próby :tak:
 
Eve - :-):-):-):-) uśmiałam się! fajnie by było gdyby nasze dzieciaki się poznały:) tak sobie myślę, że może w marcu skoczę na narty na tydzień a może i latem w góry więc pewnie bede przejeżdzać przez Wrocław... Eve co Ty na to??


ja pierwszy nocnikowy raz tez mam za sobą - a raczej Zuzia:-D ale to był taki przypadek, że lepiej nie mówić. w każdym razie udało się ale jakoś odpuściłam. za pierwszym razem Zuzka się wystraszyła nocnika, później koniecznie chciała z niego zejść... potem twierdziłam, że wracam do pracy więc nie za dużo zmian na raz... teraz nocnik jest fajny jak sie idziemy kąpać, bo Zuzek podnosi go rzuca...:blink: tarmosi... (ona stoi obok brodzika kiedy nalewa się woda do wanienki, rozbieramy się na stojąco)
 
Jula z nocnika ucieka - nie ze strachem, tylko po prostu za wszelką cenę usiłuje z niego wstać - więc chyba jeszcze za wcześnie dla niej
 
reklama
Marti też zrobiła jedną przypadkową kupkę,miałam ją wysadzać jak będe widziała że cos idzie ale ostatnio idzie jej tak że nic nie widzę,później dopiero czuję :-p:-D
My zaczniemy bliżej lata jak będzie cieplej,uważam że i tak jest jeszcze za wcześnie
 
Do góry