reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

to i ja się witam:-) na razie nieco niepewnie..

pozytywny test wczoraj, dziś beta 407,9

p.s. czy nie powinnyśmy napisać do administratora forum, aby założył nam pod-forum MARZEC 2013? tak jak mają przyszłe mamy z wcześniejszych miesięcy?
 
reklama
kociatka, Ewcik Witajcie serdecznie:-) Fajnie, ze nas tu przybywa

no wlasnie ja nie mam pojecia jak to sie odbywa, wiec jesli ktoras z Was wie to prosze zadzialajcie bo tu ciezko nas znalezc, ja trafilam zupelnym przypadkiem
 
madziaa21 na mnie zawsze świetnie herabta z syropem malinowym działa, duża dawka witaminy C plus rozgrzewa świetnie.

Ella dzięki za słowa otuchy:-) staram się pozytywnie nastawiać, ale tym razem pozwolę sobie na trochę paniki pewnie;)
Dla mnie najgorsze właśnie chyba było to, że już taka pewna zaczynałam być, że jednak wszystko ok, mieszkam w uk i tu gina w ogóle nie widzę a usg pierwsze zazwyczaj ok 12tyg.W pierwszej ciąży strasznie mnie to wkurzało, cały czas się bałam, że coś będzie nie tak, zwłaszcza jak na pierwszej wizycie u gp(lekarz rodzinny) usłyszałam, że lepiej do końca 1trymenstru nie mówić nikomu bo w pierwszej ciąży największe ryzyko. Jednak wszystko było idealnie i ciąża i poród. Więc przy drugiej już dużo spokojniejsza była objawy jak przy pierwszej a tu nagle w 11tyg śluz jakiś dziwny nawet się nie przejęłam na początku, przestraszyłam się dopiero jak trochę krwi się pojawiło...powtarzam sobie, że mój Aniołek nie był jeszcze gotów.
Teraz zamierzam ok 7tyg zrobić fałszywy alarm, żeby mi usg zrobili bo nie wyobrażam sobie żyć w niepewności do końca sierpnia a mieszkam w takim miejscu, że nawet nie mam opcji prywatnie pójść

Mój Mąż wie, zawsze od samego początku, jakoś od razu przyjęliśmy że to nasza wspólna sprawa:-) choć wczoraj go odrobinkę zaskoczyłam nad obiadem bo przegapił, że wyszłam a kreseczka już po minucie się pojawiła więc zanim się zorientował co się dzieję już stałam nad nim z testem:-D

podczytalam Cie troszke :)
mieszkam w uk i tylko moge Ci podpowiedziec jak i co zebys miala wiecej usg
wiec pierwsze mialam w 6tc, w 4tc pojechalam do szpitala z plamieniem, bolem itd. tyle ze faktycznie mialam, plakalam ze trace ciaze, poniewaz mam juz za soba straty itd... dostalam skierowanie ale wlasnie dopiero na 6tc, bilo juz serduszko, potem okazalo sie ze to zarodek sie zagniezdzal :)
potem mialam standardowe w 12tc i w 20tc, teraz znowu mialam usg, sprawdzali poziom wod
no niestety tak tu jest ze ciazy nie utrzymuje sie tutaj do 12tygodnia, naturalna selekcja, nie bede sie sprzeczala czy tak byc powinno czy nie, po prostu tak jest :)
tak czy siak opieka jak pisalas wlasnie jest super, czasem ich trzeba podstepem, jak z usg na przyklad :)

wszystkim dziewczynkom gratulacje i obyscie wszystkie donosily Wasze dzieciatka do marca :)
xxx
 
napisałam do administratora janslu, żeby utworzył pod-forum Przyszłe Mamy Marzec 2013. może zapytajmy dziewczyn z lutego 2013, jak udało im się stworzyć to główne podforum?
bo póki co nie ma sensu, żeyśmy tu pisały, skoro utworzą nam nowy wątek..
 
Witajcie witajcie:-)

Wczoraj nie było mnie cąły dzień przy kompie po prostu , bo rano pogrzeb dalekiej ciotki, potem standardowy kilkunastko km spacer z moim dziecięciem w wózku, potem z M byłam a wieczorem jeszcze kuzynka wpadla meczyk oglądać;-) U mnie wszystko ok...chyba, bo dzis zrobiłam test ale poki co negatywny:eek::baffled::no: Nie martwię się zbytnio tym bo to i tak 3-4 dni przed @, ale mnie korciło;-) W pierwszej ciąży tez tak miałam- nawet zrobiłam test pierwszego dnie planowanej @ i kicha. Zawiedziona byłam strasznie, ale nie moglam uwierzyc bo objawy mialam tj teraz...poczekałam 3 dni i juz II były :-D Nadal jestem dobrej myśli, choć wolałabym już wiedzieć;-)

Madziaa- ja tez się boje...ale bądź dobrej myśłi:tak:

Maryla-3mam kciuki żeby wszystko było jednak dobrze:tak:

zabka- przykro mi bardzo z powodu straty...ehhh..Ty też...Ja też straciłam okruszka jakoś w 6-7tygodniu:-(

Szczebiotka- jestem juz dziś jestem- dzięki za troskę :-) I też się zastanawiam czemu nas nie ma jako osobny wątek?:confused:

Kociatka, Ewcik - witajcie :-) I oczywiście Gratulacje :-D

Ewcik- dobrze, że napisałaś, ale oni nam ten wątek pewnie przeniosą więc myślę, że możemy spokojnie sobie skrobać co nam w duszy gra ;)

No przyznać się- która już powiedziała przyszłym Tatusiom??? Jak reakcje?? :-)
(Mój wie od początku, że prawdopodobnie się udało, cieszy się, ale tj ja obawia więc podchodzimy oboje do tego z rezerwą)
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dla WSZYSTKICH marcóweczek :-)
Marylko- mi wychodzi dokładnie taki sam dzień porodu ;)
Dziś robię drugą betę, aby sprawdzić przyrost..Trzymajcie kciuki proszę :sorry:
Moj M. od początku wie o wszystkim, pytał się o temperaturę, itd ;)
Jestem po 1 poronieniu,więc podchodzimy do wszystkiego z malutką rezerwą.. Ostatnim razem, w 4 tc miałam wybrane imię i powiedzieliśmy rodzicom..
Teraz zamierzamy być bardziej intymni i cieszyć się powoli..z każdą pozytywną informacją..
 
Ostatnia edycja:
SZCZEBIOTKA tak bylam na listopadowkach. w kwietniu stracilam swoja perwsza ciaze :( TY tez tam bylas? dzis rano powtorzylam test i dwie piekne krechy sa :) boje sie strasznie czy teraz tej nie strace.
witaj i oby sie to już nie powturzyło trzymam kciuki zeby było ok
Gratulacje dla WSZYSTKICH marcóweczek :-)
Marylko- mi wychodzi dokładnie taki sam dzień porodu ;)
Dziś robię drugą betę, aby sprawdzić przyrost..Trzymajcie kciuki proszę :sorry:
Moj M. od początku wie o wszystkim, pytał się o temperaturę, itd ;)
Jestem po 1 poronieniu,więc podchodzimy do wszystkiego z malutką rezerwą.. Ostatnim razem, w 4 tc miałam wybrane imię i powiedzieliśmy rodzicom..
Teraz zamierzamy być bardziej intymni i cieszyć się powoli..z każdą pozytywną informacją..
o to super może akurat będziemy "razem rodzić" ostatnio rodziłam terminowo może teraz też ;-)

u mnie już lepiej plmienia znikły brzuch już mniej ciagnie K mi duzo pomaga także mam nadzieje że będzie dobrze
 
Hej dziewczyny, wczoraj odebrałam bete : 23,6 ;-) Czyli 2 tydzień ciązy, myślicie że to mało troche? Bo Ewcik widze ma 407 i mnie to zaniepokoiło.

Ewcik w którym tyg jestes? Już jestes po terminie @??

Ella ja już powiedziała, radość niesamowita i duma hehe :-D

Dobra dziewczyny ide bo dziś mam sporo spaw na głowie, miłego popołudnia odezwe sie później :happy:
 
madziu ja mialam 30,5 betkę 2 dni temu. Z tego co wiem poziom betki nie jest tak ważny jak jest przyrost. Pamiętaj,że implementacja zarodka u każdej dziewczyny wychodzi innego dnia, więc nie można tego porównywać:)
 
reklama
Do góry