reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Jeśli chodzi o pusty pęcherz/jajo płodowe to trochę wygrana na loterii- koszmarnej;( Wszystko może być idealne, zero błedów genycznych, zdrowe jajo i plemnik po prostu źle się łączą i wykształca się wszystko oprócz zarodka, dlatego że jest łożysko objawy ciąży są normalne bo to ono wydziela hormony, poronienie samoistne może wystąpić przy takiej nawet po 18tyg. Dlatego tym razem chce szybciuto zobaczyć serduszko.

Ella tutaj takiej ciąży w ogóle nie traktują jak poronienia, "zdarza się"- nie nawidzę tego zwrotu;( ale i tak na opiekę medyczną nie powiem złego słowa, bo jak już się zajmują to konkretnie, pełne zrozumienie i delikatność,zwłaszcza jak czytałam przez jaki horror niektóre kobiety w Polsce przechodzą. To samo zresztą w ciąży pierwszej, klęłam na czym świat stoi, że ginekologa nie widzę (tylko podczas wizyty w PL) ale jak miałam jakieś obawy to w środku nocy bez narzekania mnie przyjmowali a poród rewelacja po prostu a nie wydaliśmy nawet pół funta

Chyba utnę sobię drżemkę, pogoda u nas fatalna a moje dziecko właśnie zasnęło więc chyba pójdę w Jego ślady.

Co do testów to ja jutro zamierzam powtórzyć bo mi jeszcze jeden został a jeśli mężu przyniesie jeszcze jeden to zrobię sobie dzisiaj a trzeci 28 czyli w planowany dzień okresu:-)
Madziaa nie przejmuj się za bardzo tym wszystkim, my panikujemy bo miałyśmy złe doświadczenia ale z drugiej strony i ja i Ella pierwsze dzieciaczki bez problemu
 
reklama
Madziaa spokojnie, wszystko będzie dobrze :tak: Nie ma co panikować, ani robić wielu testów. Po terminie @ możesz zrobić sobie upewniający kolejny test i spokojnie poczekać na lekarza. Ja czym mniej wiedziałam w pierwszej ciąży tym byłam spokojniejsza. Sama się dziwie jak ja wyczekałam do 8 tyg żeby iść po raz pierwszy do gina :-D a to był bardzo dobry czas;-) Nie ma się co martwić na zapas, skoro jest dobrze to oby tak zostało szczęśliwie do marca:-) Tj pisze Szczebiotka- my mamy co dziennie rollercoaster myśli bo spotkała nas tragedia, ale obie jesteśmy już mamusiami zdrowych smyków, więc uszy do góry i nie panikować- jeszcze na to przyjdzie czas jak CI wody odejdą :p
 
Ostatnia edycja:
ja nie wiem czy dzwonić do gina i mówic o tych plamieniach i niech da w razie wu coś na podtrzymanie czy czekąc do soboty - eh wpierwszej ciąży nie myslałam że coś moze być nie tak a teraz sie troche obawiam żeby wszystko byo dobrze - może dlatego że kilka koleżanek z bb poroniło i tak to siedzi w głowie heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
maryla86 ja bym zadzowniła, dziś dopiero wtorek nie potrzebnie się będziesz stresować tyle czasu
Jeśli zdecydujesz się na wizytę to koniecznie po napisz nam co i jak, 3mam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze

Mnie właśnie Mąż telefonem obudził ale Młody jeszcze śpi, znów na grupę dziecięcom zaspaliśmy:-D
 
Maryla zadzwon, po co się denerwować...i napisz co i jak?

Szczebiotka- no toś sobie pospała :-)

To ja właśnie nakarmiłam małą i chyba na spacerek śmigniemy...bo jeszcze dziś nie wychodziłyśmy a dzień bez spaceru dniem straconym;-)
 
Wy tu mówicie "spokojnie, spokojnie" a ja jakoś nie moge uwierzyć w tą ciąże hehe nawet przeszło mi przez myśl że te testy co robiłam są zepsute i dlatego taki wynik.

W ogóle nieźle pospałam, chyba od 13,14 do teraz z jedną pobudką i dalej spać :happy2: aaa i przed chwilą dopiero wstałam :-p
 
Ja nie wytrzymała i sobie drugi test zrobiłam:-D Druga kreseczka od razu praktycznie się pojawiła i dziś już wyraźna a nadal 2dni do daty okresu:-)

Zabka witaj, czy mi się wydaje czy też na listopadówkach byłaś jakiś czas temu?;(
 
Witaj Zabka :)

Szczebiotka- no to po raz kolejny gratuluję! :-D ja chyba do czw poczekam...choć korci mnie, nie powiem...

Dzis mnie trochę brzuch boli i pewnie to mi humor psuje...ehhh...nawet jak coś jest normalne to teraz wydaje mi się podejrzane. Szkoda że nie mozna byc znowu pierwszy raz w ciąży i nic nie wiedzieć ;-)
 
reklama
Ella no mnie też właśnie brzuch zaczął pobolewać ale tak "znajomo" więc się cieszę, mnie właśnie zawsze najbardziej brak objawów starszył;-) a ze Szczepciem tylko trochę mdłości no i jazdę samochodem znosiłam fatalnie, poza tym od czasu do czasu brzuch troszkę no i zakuło.
Ja szczerze mówiąc nie najlepiej wspominam początek pierwszej ciąży właśnie ze względu na tą niewiedzę, no i mnie hormony przede wszystkim na mózg i twarz się rzuciły, starszne wahania nastrojów, dołki i płaczliwa bardzo a na twarzy sajgon taki, że okres dojrzewania się chowa. Strasznie mnie denerowało to, że taka "inna" jestem, człowiek przez 30lat się do siebie przyzyczaja a potem zachodzi w ciąże totalnie nie byłam wstanie przewidzieć swoich reakcji a do tego z lustra spoglądała na mnie pryszczata paszcza:-)
 
Do góry