reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

cześć bbciocie :-) od czasu do czasu wpadam i podczytuję, ale z czasem ciągle krucho przy tych moich wiercipiętach. zdrowi są, a to dla mnie najważniejsze;-):tak: trochę ciężko ze spaniem u nich, bo histerię odstawiają zarówno przed drzemką w ciągu dnia jak i przed spaniem nocnym. czasem ich 3 godziny usypiam i cierpliwość tracę :-(
Misiek, pomimo Waszych super porad, nadal nie zaprzyjaźnił się z nocnikiem, ale jestem dobrych myśli.

Zdrówka dla Was:-D
 
reklama
Witam!
Pamiętacie mnie jeszcze :-p:zawstydzona/y:?? Czasu brak na wszystko, normalnie... Przeprowadzka, jeszcze mi się dzieci pochorowały, znaczy Tymek już zdrowy - miał zapalenie krtani, Ninka też już zdrowa - dzisiaj byłyśmy na kontroli, bo miała Biedna 3dniówkę i zapalnie oskrzeli :-:)-( Spała praktycznie na siedząco, bo inaczej nie mogła oddychać plus gorączka po 39 stopni i wylądowaliśmy na pogotowiu... Z Tymkiem zresztą była podobna sytuacja, tyle, że Tymek 31.10, a Ninka 11.11.
Ja byłam na koncercie tydzień temu i głos straciłam na tydzień, dopiero dzisiaj odzyskałam. Masakra :-p A tak to ogólnie ok.
Ninka cały czas w pionie, nawet posadzić się Jej nie da do ubrania. Cały czas by stała i "goniła" przy meblach :-D Tylko czekam aż w końcu ruszy :-p Dzisiaj w sumie pierwszy raz puściła się i stała. Ale miała minę zdziwioną :-D:-D Cyca od pół msca już nie ma w ogóle. Pięknie Je obiadki, nawet te większe kawałki i waży 7,3 kg. Zębów nadal brak...

Gratulację dla wszystkich nowych ząbków, nowych umiejętności oraz duuużo zdrówka dla Chorowitków!!
 
no i raczkuje moje dziecie coraz lepiej :-D ale jestem dumna :)
Asinka twoja Nina jest zdolna :) u nas zebali tez brak.
zup Artur nie chce jesc ale za to ziemniaki z mieskiem wsuwa.:)
 
Przepraszam, że tak wchodzę w wątek, ale proszę bardzo o pomoc.Jestem studentką 3 roku dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzę badania dotyczące spożycia i suplementacji wit D u kobiet w okresie laktacji i ich dzieci. Wyniki przeprowadzonego badania przedstawię w swojej pracy licencjackiej. Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli poświęciłaby mi Pani chwilę czasu na wypełnienie anonimowej ankiety i opisała swój jadłospis z dnia poprzedniego.Dziekuję bardzo!https://docs.google.com/forms/d/1K1pYEBoxzgdriRGBFrWJ5nRbBXFlO-IsAVxVhhqXX_E/viewform
 
Asinka dawno CIe nie było no to kuba wazy 7710 juz:)) ale on sloiczki powoli...dopiero z kaszak weszlam:)) i jest suuper..uwielbia je.. dostaje bananowa.. on tez najlepiej w pionie..:))i jest z siebie dumny bardzo:)

u mnie chyba sie cos zaczyna zmieniac na lepsze choc nie wiem czy mysle racjonalnie.. kuba od kiedy stawia kroczki nauczył się też raczkowac:)) szczepienie przelozone...i postanowione tez ze mam dosc ustalen polubownych...i ze nie da sie w zaden sposob dogadac..wiec sie wkurzyłam..
Czy wy uwazacie ze wozenie dziecka co prawda w foteliku ale na przednim siedzeniu jest bezpieczne i za wozenie z tyłu można dostać mandat???
 
Asinka najgorsze co może być to chore dzieci. Wiem że już zdrowe bobasy ale życzę żeby nigdy więcej żadnego pogotowia już nie było. I gratuluje Nince pierwszego stania :) Śliczna waga już biorąc pod uwagę kłopoty początkowe u nas już 9,4 kg.
Zabka brawo dla Arturka za raczkowanie :) Zuch chłopak :)
Ewelinka a w jakiej części Polski będziesz? Na takim zupełnym odludziu mieszkacie? A jak daleko do tego żłobka?
Kania ja też tak mowię jak coś leży :zawstydzona/y:jak lezy to przez balkon i już :) Pomaga :) Ale mój syn niestety nie rzuca takimi tekściorami :) Gratuluje córuni :)
Ewciulek współczuje wstawania ja jak mąż wychodzi z Antkiem rano do przedszkola i pracy to zaciągam zasłony i jak jest ciemno to młody daje się oszukać.
Truskaffka u nas też ząbki... trzeba przetrwać...
Anka zdrówka dla Ethana

Mamy 5 zębów :) i idą kolejne. Do tego biegunka taka że mały cały poodparzany i nie wiem jak to zrobił ale pod szyją się jeszcze odparzył. I dzisiaj katar. Muszę się z łóżka w końcu ruszyć bo na 14 mamy zaprszonych gości do Antka na urodzinki a tu bałagan niesamowity. A tak dobrze się leniu****e... Jeszcze Antek zabrał do swojego pokoju Ignasia i słyszę że buduje z klocków drewnianych a Antek czyta abecadło. Ogólnie nauczył się czytać. Wczoraj przeczytał swoją pierwszą gazetkę o Bobie Budowniczym :)
 
Asinka to super mała wagę nadrobiła:) U nas 8,8kg obecnie:)
Zuzkon na przednim siedzeniu jest bezpiecznie o ile masz dezaktywację poduszki powietrznej lub jej nie masz bo z poduszką nie można z przodu wozić. A o mandacie za wożenie z tyłu to pierwsze słyszę... niemożliwe...
Piotruś w końcu zaczyna przymierzać się do stania na czterech. Na razie tylko na kilka sekund ale ostro walczy... Ale siedzieć dalej nie siedzi;)
 
Witam

Ja nadal klikam z telefonu bo w kompie strona wyglada rak ze mam problem z rozszyfrowaniem jej
Truskafffka mukosolwan i Clemastinum.
Dziękuje wam Ethan ma sie zdecydowanie lepiej. Nie goraczkowal wiec jest dobrze :))
Gratulacje dla Raczkujacych. Nina zaraz jak sie puści to będzie gonic za mama.
Zyskon ja wozilam Ethsna z przodu i Laura często tez jeździ z przodu. Jak jest fotelik to w czym problem . Wylacxylam poduszkę i policja niebożę sie doczepić Nie widm jak to jest w Polsce ale pewnie tak samo.
Asinka dobrze ze już wyszła z tego szpitala domowego. Współczuje bo chore dzieci równa sie marudzenie.
Deizzi piękna liczba 5 super!!!! A Antek w szkole bedxie sie nudził
 
reklama
Bry.
Ewciulek
może poranne pobudki się jeszcze zmienią, moja też tak wstawała przez tydzień po zmianie czasu ale teraz się to unormowało. Jak po weekendowej imprezie?
Ewelinka żłobki nie są takie złe, a od kiedy Emilka miałaby tam iść? Moja pewnie dopiero od września pójdzie, chyba że się zwolni jakieś miejsce w lutym.
Banankowa życzę, aby histerie Obu minęły przed zasypianiem a co do nocnika, to nic na siłę, jeszcze widocznie nie czas na niego.
Asinka współczuję choróbsk, bo wiem jak to jest gdy dwójka na raz choruje. Fajnie, że Ninka dobrze przybiera na wadze i że już taka mobilna się zrobiła.
Żabka Arturek rozkręcił się na dobre, gratuluję :-)
Zuzkon gratulacje dla Kubusia, fajnie że stawia pierwsze kroczki :-) Co do fotelika to jak nie masz poduszki powietrznej to możesz nosić a co do wożenia z tyłu to też pierwszy raz słyszę by za to dostać mandat.
Deizzi Ingasiowi chyba hurtowo te zęby idą, gratuluję :-) I dla Antosia, że już tak pięknie czyta :-)
Basieniak gratuluję Piotrusiowi postępów :-) Siedzieć też zacznie :-) Zwłaszcza jak będzie już na raczkach:-)
Anka super, że Ethan czuje się już lepiej :-) A jak po weekendzie? Pobalowałaś?

I tyle na razie bo młoda wzywa ...
 
Do góry