reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witam! :) widzę ze dziś pierwsza jestem!
A Wy co porabiacie dziewczyny???

Ja byłam z samego rana zanieść już wypisane karty zgłoszeniowe do przedszkola nr2 i 5. Pod koniec kwietnia bedzie wiadomo co i jak..
Mam dziś trochę spraw do załatwienia i zakupy na miescie wiec bedzie mnie mało z wami dzis.
Miłego dnia wam życzę!
Pozdrawiam ciepło
 
Witajcie!
Ale jestem jakoś niewyspana :/
Miśka nam się wierciła w nocy...a było kilka dni przerwy...chyba znowu zęby dają do wiwatu... Wczoraj uchwyciłam na fotce dziąsła małej...w przybliżeniu aż mąż się przeraził...Jestem pewna, ze jej dokuczają :/
Nie chce mi się nic...ale pewnie przez to, ze trzy dni miałam m. w domku.
W każdym razie obiadek na dzisiaj mam...tylko muszę na spacer się zebrać i iść po receptę na mleko dla Mai.
Majka teraz zasnęła, Jakubek lepi i wycina ciastolinę...ja muszę ogarnąć.
Wypiłam z m. kawę ale mało mnie na nogi postawiła :/

Agnieszka bardzo ładna kartka... Nie ma to jak dzieci włożą serce w prezenty robione dla mam :)
Aguska oj te zębiska...najgorsze, ze zanim wyjdą tak długo się wstawiają :/
Kasia dobrze, ze pomimo takich smutnych okoliczności urodzinki Alexa się udały...najważniejsze, że jubilat zadowolony!!
Kinga my listy przyjęć do przedszkola mamy dopiero w połowie maja...
Bietka plac zabaw? herbatka?

A wogóle taki mamy rok przekichany. Nie dość, ze pewnie już niedługo zaczniemy remont... to w maju mamy dwie imprezy <komunię i chrzest> na których mój m. jest chrzestnym, wypadło nam we wrześniu wesele... A tu jeszcze urlop urodzinki dzieci <bo hucznie obchodzone>... Tylko się za kieszeń trzeba trzymać :szok:
 
marta03 to widzisz ile macie w tym roku wydatków! Ale co to dla Was!? ;) he

Co do przedszkola to już bym chciała wiedzieć co i jak... i aby był już na liście Filip :-)
 
No fakt Kinga ;)
Ja też bym chciała już listę przedszkolaków mieć...Ale co tam poczekamy zobaczymy :)

Polepiłam trochę ciastoliny i od razy sił witalnych więcej hehe
Tylko dawno nieużywana była i sie zaschła trochę :/ Trzeba po drodze do zabawkowego zajść :/
 
hehe Filipowi też ostatnio dokupiłam ciastolinę bo mu się possychały trochę kolorki niektóre..
dziś mu kurtkę idę kupić letnią. bedzie już miał wszystko na wiosnę teraz.
 
:-)
no i superowo!

Filipowi dziś nie chciało się iść do przedszkola... tak mu się spodobało w ten weekend że chciał aby trwał i trwał wiecznie :D hehe w sumie i ja bym chciała ale cóż nie można się stale tylko opierniczać ;)
 
reklama
Witajcie Mamusie:) Widzę że szalejecie z samego rana:)
Marta zazdroszczę Ci tyle masz energii przy dwójce dzieciaczków:) mi czasem brak sił !
Kinga trzymam kciuki za to by Filipek dostał się do przedszkola a my wciąż czekamy i 22 kwietnia się okaże czy Pawełek się dostał do zerówki
Marta28 jak Oleńka?
Kasiu to super że roczek się udał pomimo że okoliczności były smutne
Co do ząbków to wczoraj Adasiowi wyszedł piąty ale co się namęczył przed tym biedulek kochany!
Życzę Wszystkim miłego i słonecznego dnia :-)
 
Do góry