reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

...i jednak do pracy nie poszłam...tak to jest z agencjami i podjęłam decyzje że czas złożyć aplikacje do hotelu a może się uda :)

Kinga fajnie że Filipek zadowolony przejażdżką pociągiem,już sobie wyobrażam tą dziecięcą radość:)
Anetka jak złapiesz wenę to pisz...czekamy kochana na Ciebie:)
Marta tak to jest z przeprowadzkami najpierw musi być bałagan żeby potem było czysto heh:)uważaj na siebie i maleństwo i zdrówka dla Antosia życzę:)

...a co się dzieje z Kamilą,pojawiła się i zniknęła hmmm ?
 
reklama
aga jasne ze może się udać.... trzeba dążyć do wybranego celu i nie poddawać się:tak:
kamila no własnie a czemu się nie odzywasz już???


Ja czekam na mężusia z obiadem już
Filip zabawia się u siebie..
Miłego popołudnia i wieczorku życzę!!! :happy:

aga ładny avatarek :)
 
Kinga dzięki :)
Ja się nie poddaje,szukam innego wyjścia i tego co mogłoby mnie zainteresować,trzeba tylko wierzyć w to co się robi:)
...i smacznego obiadku życzę.pozdrów M i ucałuj Fiolka:)

A ja siedzę przed laptopem,Alan wcina batona i pewnie nie długo pójdzie się zdrzemnąć :)
 
Aga kupiliśmy Filipkowi spodni bo powyrastał mi już z większości.
Młody mój glon już wykąpany wariuje z tatusiem:))
Niedługo pewnie zaśnie...
A ja potem biore się za kupno szablonu ściennego dla Filipka do pokoiku:)
 
No to się cieszę że zakupy udane:)
...i życzę dobrego wyboru szablonu bo tapeta jest super:)

...a my już po obiedzie,za chwilę biorę się za sprzątanie łazienki a potem kąpiel małego bo niestety ale nie spał w dzień i pewnie dziś szybko zaśnie a jak na razie ogląda bajki:)

halo a gdzie reszta dziewczyn....tylko Ja i Kinga tu jesteśmy hmmm?
 
witam!

Kamila pisz pisz.... :tak:

Ja oczywiscie popijam sobie moją herbatkę oczyszczającą.
Mamy piękną pogodę wiec pewnie gdzies wyjdziemy.

Aga chora jestes? opis masz na gg nieciekawy
 
reklama
hej

Kamila pisz co u Ciebie i dlaczego się tak długo nie odzywałaś?

Tak ja chora jestem wczoraj z rana już czułam że coś mnie bierze i zaczęło z lekka pobolewać mnie gardło i z wieczora wszystko się nasiliło doszła gorączka,katar i kaszel.Teraz czuję się fatalnie,ledwo żyję,noc miałam ciężką i nie mogę mówić :-:)eek:zrobiłam sobie mleko z miodem ale i tak jest źle :-(
...a do tego pogoda u nas kiepska,zapowiadali na dziś duże opady i patrząc na niebo wygląda to nie ciekawie,będzie lało jak nie wiem co...a najgorsze jest to że jak zadzwonią z agencji to będę musiała iść do pracy :wściekła/y:

...a co u was?

miłego dnia
 
Do góry