reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości

Zrobiłaś przeterminowany test wiedząc, że i tak nie będziesz się nim sugerować gdyż nie jest on miarodajny. Każdy test przy objawach ciążowych wyjdzie pozytywny bo nie ma objawów bez ciąży. Wiec bez różnicy kiedy zrobisz
Nie zrozumiałam z tymi testami. Czyli, że przeterminowany też wykazałby ciążę czy właśnie jest nie ważny?
 
reklama
Nie zrozumiałam z tymi testami. Czyli, że przeterminowany też wykazałby ciążę czy właśnie jest nie ważny?
Chodzi o to, że po co robić przeterminowany test wiedząc, że jego wynik nic nie wyjaśni. A wystarczy zrobić test nowy z apteki z ważnym terminem.
 
Chodzi o to, że po co robić przeterminowany test wiedząc, że jego wynik nic nie wyjaśni. A wystarczy zrobić test nowy z apteki z ważnym terminem.
Tak wiem, po prostu teraz był weekend i nie chciało mi się z mojej wioski do miasta jechać po nowy, jutro kupię i zrobię albo popołudniu albo w środę rano. Przeczucia mam złe. U mnie dalej nic.
 
Proponuję zrobić rano.
Chyba już nie wytrzymam i pewnie zrobię jutro popołudniu i potem w środę rano ale mam stracha jak nastolatka. Dodam, że co chwila mam jakieś kłucia w jajniku, już nie jest mi tak niedobrze, nie mam też za bardzo śluzu, prawie wcale choć szczerze nie kojarzę jak to zwykle u mnie było przed @ bo nie miałam potrzeby kojarzyć. Lekki ból brzucha rano miałam ale tylko trochę i przeszło i tyle.
 
Kupiłam sobie 2h temu test i zrobiłam, wyszedł mi negatywny ale to 27dc. "Przytulanie" było 8dc, 10dc i potem 17dc. Tego 17 nie podejrzewałam bo miałam zwykle krótsze cykle no "ale". Mam jeszcze 1 test bo w pudełku były 2 więc nie wiem czy jutro rano zrobić czy nie. Pewnie nie wytrzymam i zrobię.
 
Kupiłam sobie 2h temu test i zrobiłam, wyszedł mi negatywny ale to 27dc. "Przytulanie" było 8dc, 10dc i potem 17dc. Tego 17 nie podejrzewałam bo miałam zwykle krótsze cykle no "ale". Mam jeszcze 1 test bo w pudełku były 2 więc nie wiem czy jutro rano zrobić czy nie. Pewnie nie wytrzymam i zrobię.
Ale skoro były ,,objawy,, to test powinien wyjść pozytywny , jak dla mnie to nie objawy ciążowe ponieważ nie ma objawów ciążowych bez ciąży. Test negatywny wiec nie można łączyć ich z ciążowym, gdyby były ciążowe już byłby test pozytywny 😉
 
Taka ty masz cykle 28dc, nie? Myśle, że jakby by coś bylo na rzeczy to wyszedł inaczej. Także mozesz odetchnąć. U nas poszło w drugą stronę i Hubert znów zostanie starszym bratem 🙈😅
 
Kupiłam sobie 2h temu test i zrobiłam, wyszedł mi negatywny ale to 27dc. "Przytulanie" było 8dc, 10dc i potem 17dc. Tego 17 nie podejrzewałam bo miałam zwykle krótsze cykle no "ale". Mam jeszcze 1 test bo w pudełku były 2 więc nie wiem czy jutro rano zrobić czy nie. Pewnie nie wytrzymam i zrobię.
Myślę skoro wyszedł negatywny to tak już zostanie.
Zapisz się do ginekologa na wizytę.
Choć w sumie jeszcze ten okres Ci się nie spóźnia? Tylko fantazja 😉
Wyluzuj bo faktycznie prędko ten okres się nie zjawi.
 
reklama
Ale skoro były ,,objawy,, to test powinien wyjść pozytywny , jak dla mnie to nie objawy ciążowe ponieważ nie ma objawów ciążowych bez ciąży. Test negatywny wiec nie można łączyć ich z ciążowym, gdyby były ciążowe już byłby test pozytywny 😉
Być może to objawy zbliżającej się @ albo ten PMS którego nigdy w życiu nie miałam. Bo to nie było tak, że ja zaczęłam się wkręcać, że jestem w ciąży więc mi się pojawiły te mdłości, bóle głowy itd tylko na odwrót, zaczęło mi się to wszystko dziać i się wystraszyłam a serio czułam się bardzo źle, nawet nie byłam pewna czy powinnam prowadzić samochód (w drodze do pracy). Wczoraj już było lepiej, teraz też jest mi mniej niedobrze. Test znowu zrobiłam dzisiaj i wyszła 1 kreska.
 
Do góry