reklama

menu 9,5 miesiecznego dziecka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez juli29, 12 Listopad 2014.

1. juli29

juli29 Fanka BB :)

witam proszę o pomoc, nie mam już siły:(
    moja córka za żadne skarby nie chce pić mleka wcześniej chociaż udawało mi się dawać o 6 rano i potem spala do 8 a potem kaszka, a teraz to jakiś horror znowu nic budzi sie o 5 czasem polezymy jeszcze do 7. Czy w takim wieku można już wprowadzić zupke i 2 danie? Bo wczesniej nasz dzień wygladal tak:
    6:00 mleko ok 180 ml
    9:30 kaszka ok 150 ml
    13:00 obiadek 190 ml
    16:30 deserek jakiś mleczno owocowy
    po kapieli 20:30 kaszka 150 ml
    ale dziś zjadla o 9 kaszke a wczesniej mleka ale ok 60 m li niewiem kurcze czy o 12 np dac juz obiad o 14 ewentualnie jakiś owoc a ok 17 deserek mleczny
    pomozcie bo mi juz rece opadaja!

2. reklama
  3. MajaPe

MajaPe Zaciekawiona BB

A Mała faktycznie dopomina się, że jest głodna? Jeśli tak, to pewnie, że możesz wprowadzić drugie danie :) mięsko nie tylko musisz dawać w zupce, możesz podać jako drugie danie obok ziemniaczków i np. marchewki, kluseczki, jeśli wprowadzałaś wcześniej gluten, to w 10 miesiącu możesz już produkty glutenowe bez przeszkód podawać- makarony, kasze, oprócz tego ryż itp... Ja np. podaję ryż ugotowany z jabłkiem rozprażonym w mikrofali i mam obiad :) daję też odrobinę naleśnika, kiedy robię dla całej rodziny- z tym, że ja naleśniki smażę bez tłuszczu, bo z tłuszczem bym się obawiała.
    Ew. nie myślałaś, żeby odrobinę powiększyć porcje? Może to by coś też dało? Wystarczy, że zwiększysz każdą porcję choćby o 30ml, a już może to dużo dać :)
    Daj znać jak sobie radzisz, trzymam kciuki

Poleć forum