reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

menu 9,5 miesiecznego dziecka

juli29

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2014
Postów
170
witam proszę o pomoc, nie mam już siły:(
moja córka za żadne skarby nie chce pić mleka wcześniej chociaż udawało mi się dawać o 6 rano i potem spala do 8 a potem kaszka, a teraz to jakiś horror znowu nic budzi sie o 5 czasem polezymy jeszcze do 7. Czy w takim wieku można już wprowadzić zupke i 2 danie? Bo wczesniej nasz dzień wygladal tak:
6:00 mleko ok 180 ml
9:30 kaszka ok 150 ml
13:00 obiadek 190 ml
16:30 deserek jakiś mleczno owocowy
po kapieli 20:30 kaszka 150 ml
ale dziś zjadla o 9 kaszke a wczesniej mleka ale ok 60 m li niewiem kurcze czy o 12 np dac juz obiad o 14 ewentualnie jakiś owoc a ok 17 deserek mleczny
pomozcie bo mi juz rece opadaja!
 
reklama
A Mała faktycznie dopomina się, że jest głodna? Jeśli tak, to pewnie, że możesz wprowadzić drugie danie :) mięsko nie tylko musisz dawać w zupce, możesz podać jako drugie danie obok ziemniaczków i np. marchewki, kluseczki, jeśli wprowadzałaś wcześniej gluten, to w 10 miesiącu możesz już produkty glutenowe bez przeszkód podawać- makarony, kasze, oprócz tego ryż itp... Ja np. podaję ryż ugotowany z jabłkiem rozprażonym w mikrofali i mam obiad :) daję też odrobinę naleśnika, kiedy robię dla całej rodziny- z tym, że ja naleśniki smażę bez tłuszczu, bo z tłuszczem bym się obawiała.
Ew. nie myślałaś, żeby odrobinę powiększyć porcje? Może to by coś też dało? Wystarczy, że zwiększysz każdą porcję choćby o 30ml, a już może to dużo dać :)
Daj znać jak sobie radzisz, trzymam kciuki
 
Do góry