reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Migrena - jednak wrocila po ciazy

a ja mam właśnie bóle migrenowe które pierwszy raz pojawiły się po porodzie...

straszny to jest ból...wstręt do jedzenia, wymioty, światłowstręt...żaden lek nie pomaga:(...
 
reklama
Współczuję, moja przyjaciółka miała migrenę przed ciążą, a jak zaszła to minęły. Niestety po porodzie znów zaczęła je mieć :/
 
Dziewczyny jak sobie z nią radzicie?

jeśli o mnie chodzi to ja sobie z bólem migrenowym nie radzę, raz wzięłam lek od migreny co prawda ból minął ale są inne skutki uboczne:(...
w dalszym ciągu szukam sprawdzonego leku który podziała...bez skutków ubocznych...
 
Lekarka rodzinna poleciła mi Aspiryne migren jest silniejsza od zwykłych.
Ale chyba najlepszy sposob to udac sie do neurologa jednak :-)
 
Swięta racja. A jeśli pójdziesz do porządnego lekarza, na pewno potraktuje Cie poważnie. Bo i migrena to poważna choroba, choć ludzie czasem jej tak nie traktują. Ja tylko od siebie dodam, że mój najlepszy zestaw przeciwmigrenowy to tryptany (teraz sumamigren) + coś ziołowego i uspokajającego + kochany mąż który dopilnuje, żeby maluchy nie wchodziły mi przez kilka godzin na głowę. :)
proszę napisz jak się po nich czujesz????
 
Cześc wszystkim mamom! :) Mam dosc powazny problem z bolem glowy. Dokładnie chodzi o migreny. Kolazanki mi mówiły, ze po ciazy na pewno mi przejda zupełnie. Faktycznie: kiedy jeszcze chodzilam z brzuchem, wszystko było ok. Ale po urodzeniu Stasia bole wróciły i to jeszcze gorsze. Wiecie, czy jest sens isc z tym do lekarza, żeby mnie nie zbyl? Koniec końców, to tylko bol glowy.
Wizyta u neurologa to podstawowa i priorytetowa sprawa.Migreny nie leczy się na własną rękę.Zdecydowanie powinnaś udać się do specjalisty i wykonać ewentualne badania.
 
reklama
jeśli o mnie chodzi to ja sobie z bólem migrenowym nie radzę, raz wzięłam lek od migreny co prawda ból minął ale są inne skutki uboczne:(...
w dalszym ciągu szukam sprawdzonego leku który podziała...bez skutków ubocznych...
Z Twoją migreną powinien poradzić sobie neurolog.
Specjalista dobierze odpowiedni dla Ciebie lek i ewentualnie zaleci badania które wykluczą inne przyczyny bólu głowy.
 
Do góry