reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane - kiedy, ile, jakie?

Dzięki za radę,sytuacja się trochę zmieniła i Julek zostaje od jutra z nianią a ja idę na operację i kupiłam zwykłe Bebiko 2,bo tego HA nie mogłam znaleźc.Na razie zjadł 100ml z kleikiem i słodko śpi a ja właśnie ściągam swoje.
 
reklama
hej:-)

czy Nestle posiada mleko dla dzieci powyzej roku ale bez dodatkow smakowych? bo sa Nestle junior ale waniliowe z miodem itd... a czyste?

pisze o nestle bo do tej pory uzywalam tej firmy ale nie mam oporow zeby zmienic dlatego powiedzcie mi jakie mleczko <firma> dla dzieciaczka powyzej roku bedzie najlepsze?
 
ja bardzo polecam mleko Enfamil premium dla dzieci powyzej roku z nr 3 taka złota puszka. Natala -strsza jest na nim od urodzenia(pomijając etap kaszek) bo wtedy bobovity z mlekiem kupowałam,
 
Witam.
Mam pytanie czy mleko Bebilon3 mozna rowniez na oc zageszczac kaszka tak jak bebilon2?moja corka skonczyla rok przeszlam na Bebilon3 nie zageszczam bo nie wiem czy mozna i niestety sie nie najada.
 
Mozna. A dlaczego niby nie? Idac tym tokiem rozumowania to zadnego mleka nie mozna by bylo zageszczac kaszka.
 
Witam.
Mam pytanie czy mleko Bebilon3 mozna rowniez na oc zageszczac kaszka tak jak bebilon2?moja corka skonczyla rok przeszlam na Bebilon3 nie zageszczam bo nie wiem czy mozna i niestety sie nie najada.

Każde mleko podstawowe mozna zagęszczać.Ja zagęszczam Bebiko3 na wieczór kaszka kukurydzianą lub ryżową.:tak:
 
Pewnie że można. my niedługo też przejdziemy na bebilon 3 i nawet nie przyszło mi do głowy żeby podawać samo mleczko jeśli teraz dwójkę zagęszczam kaszką.
 
reklama
Witam,
zalogowałem się na to forum bo już nie wiem gdzie szukać pomocy? Synek ma 4 m-ce, ponieważ żona ledwo wyrabia się z mlekiem już go nie wystarcza... postanowiliśmy zacząć podawać sztuczne. Najpierw był NAN 1, pierwsza butelka zjedzona do końca, kolejne kończyły się wymiotami na sam (chyba) zapach tego świństwa. Kupiliśmy Bebiko 1 i to samo! Dla mnie osobiście to mleko strasznie śmierdzi więc nie ma się co dziwić młodemu... na sam widok, zapach i smak dziecku zbiera się na wymioty no i wymiotuje... teraz wymieszaliśmy 40 ml mleka z piersi i 30 ml Bebiko 1... młody jadł te 90 ml chyba z godzinę, krzywił się, płakał, wypluwał smoczek ale nie zwrócił... jednak żadna to pociecha po chyba się nie najadł i jak tak ma wyglądać teraz karmienie to ja nie wiem... Jakie mleko wybrać żeby zaczął jeść? Niedługo mleczko z piersi całkiem się skończy i nie wiemy co robić!!! Bardzo proszę o pomoc!
 
Do góry